Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 5 dni temu #19163

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
u mnie dokladnie tez nie ma nigdy nic obrzeknietego , stad nie chca dac mi skierowania do reumatologa, bez tego tu nic nie zrobie. Pierwszy rzut chcoroby mialam rok temu, zakonczylo sie llekami na depresje bo stwierdzili ze to bole somatyczne !!!! Fakt faktem po tym sie uspokoilo, ale tez jak czytalam lek ktory bralam usmierza wlasnie bole tego rodzaju plus bole glowy ktore wtedy mialam. Teraz mam kolejny rzut choroby, bardziej bolesny , i dopiero teraz dowiedzialam sie ( wyczytalam ) szukajac charakteru moich bolow o zzsk , bole nocne i po odpoczynku sklaniaja mnie ku tego ze to to, ale nie mam diagnozy. U ciebie musi byc bardzo zle ze az chcesz zdecydowac sie na operacje :(
czyli nie masz potwierdzonego zzsk ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 5 dni temu #19164

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
Rezonans który nic nie wykazał,
jesli ci nic nie wykazal to co chcesz operowac??

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 5 dni temu #19166

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
W piersiowym odcinku nic nie wykazal, za to w szyjnym owszem jest dość mocna przepuklina tylko tam zbytnio mnie nic nie boli ani nie usztywnia, okresowo mam rwę ramienną. Być może od tego mam te dolegliwisci choć to tylko teoria.
Ja u reumatoliga byłem więc nawet nie brałem pod uwagę zzsk bo by cis wspomniał, ale jak czytam to coś w tym też może byc. Samo badanie 200zł jakby nie mógł mi dać wtedy skierowania ....
Ten ból pleców mnie wykańcza jest na prawdę silny i nie ustępliwy . Też zacząłem brać antydepresant jakiś ale bez efektów póki co.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 5 dni temu #19167

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Away
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 32

aromaja napisał: Pierwszy rzut chcoroby mialam rok temu, zakonczylo sie llekami na depresje bo stwierdzili ze to bole somatyczne !!!! Fakt faktem po tym sie uspokoilo, ale tez jak czytalam lek ktory bralam usmierza wlasnie bole tego rodzaju plus bole glowy ktore wtedy mialam. ?

Skoro leki antydepresyjne działały to czemu ich dalej nie bierzesz?

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 5 dni temu #19168

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
bo przestalam miec bole, byly tylko sporodayczne , dobrze sie czulam wiec odstawilam,
Te leki tez musza miec czas zeby zadzialac, ok miesiaca min , wiec nie wiem kiedy zaczales brac.
Powiem ci ze jak teraz o nie poprosze znow to mam juz koniec z dalszych badan , dalej juz mnie oleja bo bedzie ze to bole somatyczne na tle depresyjnym czy inne cuda :-( woec na razie walcze o badania. ale przy niskim ob i cpr na razie po prostu nie mam tu szans ,

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 5 dni temu #19169

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
zaczyna sie wieczor, zaczyna sie moj bol , w dzien jak jestem aktywna to jeszcze jest ok, na wieczor jak juz odpoczywam zaczyna sie ten koszmar, klade sie z bolem i wybudzam sie z bolem :-(

Czas generowania strony: 0.075 s.
Zasilane przez Forum Kunena