Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 rok 6 dni temu #19266

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
Najpierw chodziłem z bólami do rodzinnego, a on na wszystko daje zawsze przeciwzapalne, choć mi w badaniach nigdy zapalenia nie wykazało... Jak nie przestaje boleć to zmienia na silniejsze i tak do skutku, potem już unika pacjentów hehe. Także mam spory arsenał tych leków od diclofenaków, przez ketonale po rantudil ;). Reumatolog znowu nie widział potrzeby ich stosowania, bo nie ma ob/crp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 rok 6 dni temu #19268

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
Ja juz po lekarzu , moj lekarz uwaza ze NIC mi nie jest, mam zwyrodnienia w dolnym oodcinku kregislupa , ale kto ich nie ma.:S :whistle:
Stwierdzil , ze krew jest ok, nie ma stanu zapalnego wiec na pewno nie jest to zapalenie, a po prostu problemy z zwyrodnieniem. Co mam nie tak nie wiem, bo tu nie pokazuja ci wynikow .
dostalam srodki przeciwbolowe i tyle. A tymczasem od wczoraj nie potrafie chodzic, kuleje ostro bo z posladka, uda, piety, bol przeszel juz na cala stope i nie potrafie isc. Byc moze to slynna rwa kluszowa, ale dla tutejszych lekarzy to nic takiego :blush:
jestem zalamana :-(

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 rok 5 dni temu #19273

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
U nas nie lepiej traktują, mi też lekarz powiedział , że co on ma zrobic jak to od kręgosłupa... Albo się pomecze jeszcze trochę w nadziei , że minie albo samemu zrobić MRI i wtedy można by konkretniej wiedzieć co można z tym zrobić . Pewnie jest jakaś przepuklina uciskającą nerw. Ja mam to samo ale z ręką i to od wielu lat.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 rok 1 dzień temu #19302

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
Jakieś postępy u Ciebie? Ja doszedłem do pewnego momentu i dalej brak poprawy od dłuższego czasu mimo intensywnych ćwiczeń, jeden dzień już bywa w miarę dobrze, a na następnego dnia dalej zgniata i boli między łopatkami choć mniej jak kiedyś. Nie mam już zbytnio pomysłu poza operacją przepukliny w szyi może to od tego u mnie.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 11 miesiąc 4 tygodni temu #19311

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
w styczniu planuje jechac na badania do pl, tu procz przeciwbolowych ( ibuprom ) w podwojnej dawce mi nic nie daja. jestem pod opieka fizjoterapeuty, zobaczymy czy po masazach i cwiczeniach sie ustabilizuje.
jednak sam ruch, praca, a mam w czesci fizyczna, caly dzien na nogach - dziala na mnie dobrze, tj utrzymuje cialo w ruchu, po pracy jednak wysiadam, jestem mega wykonczona i boli mnie cale cialo. Tu jest bardzo zimno i wietrznie obecnie i zauwazylam tez bole rak , lokcia, czy przedramienia, nie wiem, czy to cos w polalczeniu,
Nadal boli mnie noga do stopy i ewidentnie jest tam punkt ktory boli najbardziej w udzie / biodrze, wiec to tez musze wybadac,
Ale parzace bole kregolsupa na odcinku piersiowym troche zelzaly , nie wiem czy to zasluga TENS; kremow czy po prostu srodkow p bol

A jak Ty sie czujesz?

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 11 miesiąc 4 tygodni temu #19314

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
W porównaniu do tego co było wcześniej to o wiele lepiej mi, aktualnie odrzuciłem leki by dać odpocząć organizmowi i daje radę bez nich. Teraz jest to powiedzmy duży dyskomfort niż ból ciezki do wytrzymania jak wczesniej, ale mimo wszystko jakas przypadłość jest. Nadal ćwiczę bo to dało mi jakąś poprawę jednak są to moje własne ćwiczenia , a nie dobrane przez specjaliste, bo ciężko o takiego w mojej okolicy, zwyczajnie nie wiedza jak do tego podejsc.

Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena