Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 miesiąc 3 tygodni temu #19252

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
zgadzam sie ze ze stresu moze bolec niemal wszystko, a na pewno napiete miesnie. Dlatego mysle ze czesciowo na plecach miesnie mam napiete i prady pomagaja je rozluznic. No nic zobaczymy co wyjdzie na rtg, choc wiem, ze to nie przesadza wyniku, nawet jak szczesliwie nic nie wyjdzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 miesiąc 3 tygodni temu #19253

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
ja myślę, że u mnie połowa bólu jak nie więcej była właśnie spowodowana stresem, na pewno jakieś dolegliwości są, ale spotęgowane. U mnie ten mięsień grzbietowy jest spięty od 4 miesięcy i dopiero teraz chyba powoli odpuszcza dzięki rozluźnieniu i ćwiczeniom. Przez ten czas pewnie doszło do zaniku mieśnia i trzeba go będzie wzmocnić jak już puści. Prądy swoją drogą, ale też ćwicz choćby takie wymachy rękoma do tyłu nad głową i maksymalnie do dołu między nogami (coś jak rąbanie siekierą) i tak z 50 razy, kocie grzbiety też i oczywiście psychika, bo jak szwankuje to nic nie pomoże ;)

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 miesiąc 3 tygodni temu #19255

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
o tak staram sie ruszac, to pewne, bede sie tez upierac na mr scan lub w najgorszym przypadku wybiore sie do pl na niego prywatnie ( trzeba miec skierowanie ? ) , na razie ratuje sie pradami, ruszam sie , prace tez mam gdzie non stop cos robie , czasem wezme cos p bol i jakos trzeba przetrwac przed wynikami badania :(

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 miesiąc 3 tygodni temu #19256

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz

grego napisał: ja myślę, że u mnie połowa bólu jak nie więcej była właśnie spowodowana stresem, na pewno jakieś dolegliwości są, ale spotęgowane. U mnie ten mięsień grzbietowy jest spięty od 4 miesięcy i dopiero teraz chyba powoli odpuszcza dzięki rozluźnieniu i ćwiczeniom. Przez ten czas pewnie doszło do zaniku mieśnia i trzeba go będzie wzmocnić jak już puści. Prądy swoją drogą, ale też ćwicz choćby takie wymachy rękoma do tyłu nad głową i maksymalnie do dołu między nogami (coś jak rąbanie siekierą) i tak z 50 razy, kocie grzbiety też i oczywiście psychika, bo jak szwankuje to nic nie pomoże ;)

Jesli odpuszcza to juz mega ! masz jeszcze inne bole ? biodra? co do stresu to pamietam ze w zeszlym roku dostalam lek antydepresyjny wlasnie na stres i bole plecow , juz wtedy mnie meczyly, ale dopiero teraz wyszlo tak mocno z ledzwiowymi

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 miesiąc 3 tygodni temu #19259

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
Biodra nie, lędźwiowy to tylko taki zmeczeniowy czy na miękkim łóżku mnie zawsze boli, ale nic przewleklego. Za to od dwóch lat bóle stawów kolanowych i rąk, teraz jakby to oslablo może przez nlzp. No i szyja alu tu wiem, że jest przepuklina spora.
Na mr nie trzeba skierowania jak prywatnie.

Ostatnia edycja: przez grego.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 1 miesiąc 3 tygodni temu #19265

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
czy leki nplz dostales na podstawie boli czy wysokiego cpr / ob ?

Czas generowania strony: 0.087 s.
Zasilane przez Forum Kunena