Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 6 miesiąc 4 dni temu #19241

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 46

aromaja napisał: bola mnie biodra i okolice krzyza, do tego kolica szyjna plus okolice klatki piersiowej ( bol sciskajacy i parzacy ), natomiast bol z bioder przechodzi do lewego posladka , promieniuje w dol do nogi, pieta tez czasem boli, wiec nie licze ze to "tylko " rwa :-(

Może być u ciebie tak, że pośladek i promieniowanie wynikają z przepukliny, a klatka piersiowa to nerwy plus pewnie jakiś rodzaj depresji. Miałaś robiony rezonans odcinka lędźwiowego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 6 miesiąc 4 dni temu #19242

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie wiem nie mam pojecia, ale mam nadzieje, ze jest jak mowisz, nie mialam scanu, pierwsze badanie jakie teraz mialam to wlasnie rtg ale tylko dolnej czesci plecow, lekarz mowi ze moze byc ze bol gornej czesci to promieniowanie z dolu, naciagane bo mam bole i parzenia dokladnie miedzy lopatkami i pod, ale nie jestem lekarzem. Pytanie jest dlaczego bole bioder najsilniejsze sa w nocy i wybudzaja mmnie ?

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 6 miesiąc 3 dni temu #19243

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
Jak mocniej w nocy to charakterystyczne dla zapalenia , a nie dał ci jakiś nlzp ? Ta klatka jest zastanawiająca i u ciebie i u mnie , tylko przyczyny chyba różne, bo dziś sporo chodziłem i siedziałem i czuję jak mi mięsień ściska kręgosłup między łopatkami niczym imadło, po czasie taki spięty mięsień zaczyna piec i idzie w klatke. Sam nie wiem co za dziadostwo.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 6 miesiąc 3 dni temu #19244

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
moze Lukas ma racje i tojest cos nerwowego? ja ratuje sie domowo tens - pradami plus goracym prysznicem i czesto przynosi ulge. Co do bioder tez troche. Ale ciagle bardziej boli lewa strona plus lewa noga .

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 6 miesiąc 3 dni temu #19245

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
Ja tego nie wykluczam choć ciężko mi uwierzyc, że np stres może spowodować tak silny i długotrwały ból.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 6 miesiąc 3 dni temu #19246

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 46

grego napisał: Ja tego nie wykluczam choć ciężko mi uwierzyc, że np stres może spowodować tak silny i długotrwały ból.

Raczej połączenie stresu i rzeczywistej choroby. Mnie przed operacją, gdy miałem dużą przepuklinę bolało całe ciało ze stresu. Teraz jak mam nawrót objawów to samemu trudno mi stwierdzić, który ból jest od kręgosłupa, a który od stresu

Czas generowania strony: 0.066 s.
Zasilane przez Forum Kunena