Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 6 dni temu #19170

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
U mnie to troszkę inaczej wygląda bo jak siedzę czy stoję to w dzień najmocniej boli, przy ruchu trochę lepiej. Też kładę się z bólem i ciężko mi zasnac, tylko często nad ranem ból przechodzi i dopóki leżę jest ok za tak jak się wyprostuje to zaraz mnie spina i boli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 6 dni temu #19171

• Jarecky77
  • Jarecky77 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 4
Mam podobne dolegliwości. Jak leżę i odpoczywam jest OK jak stoję i siedzę to się nasila ból. Stwierdzona niestabilność w odcinku lędźwiowym a efektem są dolegliwości w piersiowym - spinanie się mięśni.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 6 dni temu #19172

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
O a to ciekawe, a w lędźwiowym odczuwasz jakieś dolegliwości? Idzie ci też w żebra i ściska w klatce jakbyś zawał miał i problemy z oddychaniem? Jak ci stwierdzili tą niestabilność i co z nią robisz jeśli to nie tajemnica.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 6 dni temu #19173

• aromaja
  • aromaja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
zaczelam prady , nie wiem czy to pierwsze wrazenie , ale wydaje mi sie ze lekko usmierzaja bol

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 6 dni temu #19174

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
Niby taki ich cel, tylko przyczyny tym nie wyleczysz, ale jak uśmierza to czemu nie. Ja aktualnie łykam leki jak na ZZSK choć nie diagnozowałem się pod tym kątem jeszcze, poza tym antydepresant i miałem klawikoterapie, wszystko od niedawna więc ewentualnych rezultatów jeszcze nie widać. Ja to się jeszcze zastanawiam czy w moim problemie nie "pomógł" kręgarz, bo jak złapało mnie lumbago w lędzwiowym to byłem u takiego jednego. Szarpnął mną z całej siły, aż mi się czarno zrobiło i chrupło w tym piersiowym. Być może mięśnie jeszcze się przed tym bronią choć to 4 miesiące już.

Nieustający ból kręgosłupa piersiowgo. 2 tygodni 6 dni temu #19175

• Jarecky77
  • Jarecky77 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 4

grego napisał: O a to ciekawe, a w lędźwiowym odczuwasz jakieś dolegliwości? Idzie ci też w żebra i ściska w klatce jakbyś zawał miał i problemy z oddychaniem? Jak ci stwierdzili tą niestabilność i co z nią robisz jeśli to nie tajemnica.

Mam bóle w ledzwiach czasem nad posladkami. Nieco mrowienia w prawej stopie. Stwierdzono to po MRI i RTG czynnosciowym. 2.5 roku temu miałem usuwany kawałek dysku L4/L5. Ale tera to raczej z poziomu niżej.
Ja mam wrażenie zaciskania pasa wokół klatki piersiowej. I kurczrnia mięśni pleców i zaciskania ich. Pomaga pozycja leżąca...
Pozdro

Czas generowania strony: 0.065 s.
Zasilane przez Forum Kunena