Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prawie nie boli czy powinienem się martwić?

Prawie nie boli czy powinienem się martwić? 2 tygodni 4 dni temu #18553

• kris
  • kris Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Miesiąc temu doznałem urazu (upadek na pupę) bolało ale nie jakoś intensywnie i z każdym dniem mniej.
A że było to na urlopie a po powrocie i tak byłem umówiony do ortopedy więc u lekarza pojawiłem się po 2 tygodniach.
Rengen, wynik po 3 dniach i wstępna diagnoza kompresyjne złamanie w odcinku piersiowym. Od tego momentu zacząłem się przejmować i ograniczyłem aktywność choć rano nie odczuwałem bólu a jakiś dyskomfort pojawiał się po kilku godzinach aktywności. Dostałem skierowanie na rezonans tu nie poszło tak sprawnie bo dopiero dziś go zrobiłem a wynik dopiero za 10 dni.
pani była tak miła że nagrała mi płytę ale ortopeda nie był nią zainteresowany i kazał przyjść za 11 dni. Obejrzałem to sobie i się zmartwiłem.
Mam wątpliwości czy oby nie powinienem mieć jakiegoś gorsetu. Nie że ja bym chciał, wręcz przeciwnie. Zdaję sobie sprawę że minoł miesiąc i zbytnio się nie oszczędzałem więc te 11 dni to chyba nie robi różnicy. ale niepokoi mnie jeden szczegół. Proszę o interpretacje skanu i czy powinienem jednak niezwłocznie pędzić do ortopedy. Z góry dziękuję.

Plik załącznika:

Nazwa pliku: /autoinsta...nans.pdf
Wielkość pliku:346 KB
Ostatnio zmieniany: 2 tygodni 1 dzień temu przez kris.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.087 s.
Zasilane przez Forum Kunena