Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Odcinek piersiowy

Odcinek piersiowy 1 miesiąc 2 tygodni temu #18094

• Maciej
  • Maciej Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witam, orientuje się ktoś, gdzie można w Polsce przeprowadzić w klinice zabieg usunięcia przepukliny w odcinku piersiowym? Miał ktoś robioną? Wiem, że lekarze wolą trzymać się z dala od tego poziomu natomiast inaczej powinna wyglądać sprawa w prywatnych placówkach? Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odcinek piersiowy 1 miesiąc 2 tygodni temu #18097

• Maciej
  • Maciej Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Tak jak myślałem, ludzie z takimi schorzeniami są skazani na cierpienie i pozostawieni sami sobie. XXI wiek a człowiek traci życie bo rzadkich przypadków się nie opłaca operować więc i poszerzać wiedzy i umiejętności.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Odcinek piersiowy 1 miesiąc 2 tygodni temu #18100

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 46
  • Oklaski: 8
Odcinek piersiowy ale na jakiej wysokości. Jak okolice splotu to nie wiem czy ktoś w ogóle na świecie się podejmnie. W innych mniej niebezpiecznych miejscach to robi raptem kilka klinik na świecie. Ale jeżeli jesteś w stanie samemu napisać posta to nikt nie podejmnie się ryzyka operacji. Trzeba opuszczać płuco itd. To nie jest zwykła operacja

Odcinek piersiowy 1 miesiąc 2 tygodni temu #18101

• Maciej
  • Maciej Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Anton stare MR w załączniku, gdy nie było tak źle t h4/5 tak pisali. To cóż zrobić jak rwie tak samo cały czas. Ból nie do zaakceptowania. Przeglądałem już różne fora i wykonałem parę telefonu i ciężko będzie sobie pomóc.
Załączniki:

Odcinek piersiowy 1 miesiąc 2 tygodni temu #18104

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 46
  • Oklaski: 8
Nie wiem co Ci napisali bo nic nie wkleiłeś. Tylko zdjęcia.
Ja nie jestem lekarzem i się nie znam, ale ja tam widzę Schurmana a bardziej pozostałości po nim. Ale co lekarze mają z tym zrobić?
Na pocieszenie dodam, że u mnie piersiowy wygląda gorzej. Byłem na kilku konsultacjach i życzyli mi powrotu do zdrowia.
Mi pomaga leżenie na plecach w ciągu dnia na niezatwardym materacu. Czasem nic nie pomaga.

Odcinek piersiowy 1 miesiąc 2 tygodni temu #18109

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
Anton napisał:
Ale jeżeli jesteś w stanie samemu napisać posta to nikt nie podejmnie się ryzyka operacji. Trzeba opuszczać płuco itd. To nie jest zwykła operacja

Hm.. ja widziałem w Polsce opuszczanie płuca przy operacji kręgosłupa u osób które były w stanie napisać posta a nawet smsować.. Potem śmigały nieźle po górach. :dry: Co najmniej z trzema takimi pacjentami miałem bezpośrednią styczność będąc w szpitalu, z nich jedynie rakowy przypadek źle rokował.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 2 tygodni temu przez użytkownik421.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.117 s.
Zasilane przez Forum Kunena