Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ból kręgosłupa

Ból kręgosłupa 6 miesiąc 1 tydzień temu #17190

• jsq
  • jsq Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Mam prawie 40 lat i od około 1,5 tygodnia męczę się z bólem kręgosłupa. U lekarza jeszcze nie byłem, bo liczyłem, że przejdzie samo.
Miałem w życiu kilka incydentów lędźwiowych, a teraz dopadło mnie nieco wyżej - gdzieś w okolicy łopatek i zlokalizowane jest trochę po prawej stronie kręgosłupa.
Nie ciągałem ostatnio żadnych ciężarów, ani nie miałem urazów, Wydaje mi się, że po prostu mnie przewiało (stanąłem w przeciągu po prysznicu i tak mnie złożyło kolejnego dnia w pracy).
Na początku był to efekt kłucia, później jakby silnego rwania mięśnia w tym miejscu. Najgorzej było w nocy, bo budziłem się co 30-40min. Każda pozycja leżąca generowała ból, z kolei jak stałem
lub siedziałem było względnie ok. Teraz mam (w momencie gdy boli bardziej) wrażenie, jakbym miał w to miejsce wbity śrubokręt, który mnie tam uwiera. Za dnia, gdy się rozruszam,
wezmę jakieś leki (teraz mam lek Reumelox bez recepty) potrafi przejść do takiego stopnia, że nie boli praktycznie wcale, lub nie jest uciążliwe (powiedzmy śrubokręt zamienia się w palec).
Teraz przespałem się ze 2h i wstałem z bolem. Pochodziłem trochę, usiadłem i w miarę przeszło.
Pytanko mam takie czy ktoś się spotkał z podobnym objawiem? Czy to jest po prostu efekt przewiania i przejdzie, czy trzeba się pisać do lekarza?
Problem jest taki, że w tej mojej dziurze nie ma wcale fachowców... i obawiam się też, czy jeszcze w ogóle są?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ból kręgosłupa 6 miesiąc 1 tydzień temu #17191

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Jeśli tak jak piszesz to przewiany mięsień to pokaż się masażyście - może coś zdiagnozuje ze spraw mięśniowych i zaradzi. Z poprzednimi zdarzeniami zdaje się to nie mieć związku.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ból kręgosłupa 6 miesiąc 1 tydzień temu #17243

• jsq
  • jsq Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kurde, strasznie długo, wydaje mi się, to się ciągnie.
Te nocki najgorsze i te uczucie rwania.
Zauważyłem, że bardzo ciągnie gdy głowę spuszczam w dół.
Człowiek zdrowy nie myśli nawet o tym, jak to wszystko ze sobą połączone jest.
Odstawiłem te tabletki, bo zaczęła mnie wątroba chyba od nich pobolewać.
Na chwilę obecną wziąłem jeszcze viit B complex, podobno pomaga w takich przypadłościach.
To aż dziwne, że czasami przechodzi jakby nic nie było, i po kilku godzinach ten stan wraca :(

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.059 s.
Zasilane przez Forum Kunena