Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ból w piersiowym, budzenie o 4 rano.Zapalny ból ?

Ból w piersiowym, budzenie o 4 rano.Zapalny ból ? 7 miesiąc 2 tygodni temu #16817

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 49
Ostatnio często słyszę o zimnych prysznicach. Nie wiem czy to jakaś więzienna moda czy inne cuda. Ale z tego co widzę to ludzie więcej narzekają niż chwalą te metodę. Ja przy zimnej wodzie bardzo się spinam i unikam zimnych pryszniców. Tylko gorący prysznic.
Kiedyś w trakcie sauny polałem się zimną wodą ale to całkiem inne uczucie niż zimny prysznic. Nie czułem spinania mięśni a nawet rozluźnienie.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ból w piersiowym, budzenie o 4 rano.Zapalny ból ? 7 miesiąc 2 tygodni temu #16819

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Ja niestety nie mam obecnie wanny, ale jak tylko o niej czytam to mam ochotę wskoczyć do takiej z ciepłą wodą, może i dodatkowo z tą solą :) To raczej duża ulga dla mięśni, stawów, itd.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ból w piersiowym, budzenie o 4 rano.Zapalny ból ? 7 miesiąc 5 dni temu #16903

• Mario 1986
  • Mario 1986 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witajcie. Poszedłem do 2 reumatologów i twierdzą ,że jak najbardziej to może byc ZZSK. Moze to glupie ale ucieszyłem się w koncu ,że wiem przynajmniej co mi jest, bo ostatnie 2 lata ortopeda udawal ze leczy mi kolana, laryngolog dzwonienie uszu, neurolog kregoslup itd a gdyby któryś polaczył te wszystkie symptomy to juz dawno temu bym uslyszał ze mam ZZSK.

Na szczęscie to jest łagodny stan, RTG zrobione jakis czas temu sugeruje skostnienie jednego ze stawów krzyzowo biodrowych ,do tego dochodzi dyskopatia i zwyrodnienia stawow gotowe.
Pod koniec maja trafie do szpitala na kilka dni badan, tzw"obserwacja w kierunku ZZSK " . Poki co jednak zdecydowałem sie na Sirdalud i Aulin i nastepnego dnia poranek by bajeczny, najlepszy od 5 miesiecy. Bede to brał jakis czas, bo to leki tzw "pierwszego rzutu".

Odstawiłem alkohol, ćwicze kilka razy dziennie ,glownie rozciaganie, proste cwiczenia zeby sie tylko ruszac i postawilem na zdrowa diete ,rower, basen na grzbiecie. Jest duzo lepiej.

Orientuje sie ktos czy sa leki oslonowe na Sirdalud i Aulin?
Jak mogę zatrzymać zwyrodnienie stawów krzyżowo biodrowych?
Docenie rady ktore pomogą mi jeszcze lepiej walczyć z chorobą.
Mam nadzieje ,ze komus te wpisy pomogą , bo zdiagnozowanie ZZSK czasem trwa kilka lat i przegapiamy moment poczatku gdy jeszcze możemy chorobe trzymać w ryzach.
Pozdrowienia
Za tą wiadomość podziękował: wilku25

Ból w piersiowym, budzenie o 4 rano.Zapalny ból ? 7 miesiąc 5 dni temu #16906

• Lukas22
  • Lukas22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć. Ciekawy wątek. U mnie nocne bóle w odcinku piersiowym ustały po 7 - 8 miesiącach i również podejrzewałem zapalenie. Tylko u mnie oprócz piersiowego dochodził lędźwiowy i czasami jak się budziłem rano miałem ochotę umrzeć. Mi ćwiczenia na piersiowy nie pomagały, jedyne co mi pomagało to Nimesil i tym środkiem rozwaliłem sobie żołądek, że jak budzę się teraz to mnie cały brzuch boli dopóki nie wstanę. Byłem z tym u gastrologa to stwierdził że ten ból jest od kręgosłupa, przepisał reklamówkę leków po których ból brzucha ustał. :) U siebie zauważyłem że pomaga mi zwykła Aspiryna, mam po niej spokój na kilka godzin.. Dzisiaj mamy maj i poza kilkoma jednodniowymi epizodami z piersiowym można powiedzieć że nie boli mnie już pół roku. A od 5 dni po 3 miesiącach spokoju wrócił do mnie lędźwiowy i znowu faszeruję się nimesilem żeby jakoś egzystować..

Ból w piersiowym, budzenie o 4 rano.Zapalny ból ? 7 miesiąc 5 dni temu #16907

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 56
Leczenie biologiczne jest podobno calkiem skuteczne, są ponoć nawet jacyś maratonczycy z " Zośką"
tu masz linka do bardziej tematycznego forum: reumatycy.pl/forum/
Za tą wiadomość podziękował: Mario 1986

Ból w piersiowym, budzenie o 4 rano.Zapalny ból ? 7 miesiąc 3 dni temu #16947

• Mario 1986
  • Mario 1986 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
Cześć. Ja mam dyskopatie na l5/s1 ale ide o zaklad ze to lewy staw biodrowo krzyzowy ,ktory jest skostnialy i ma zwyrodnienia daje caly bol na lewej lub prawej nodze. Z ledzwiami mialem spokoj 4 miesiace a wystarczylo pograc w ping ponga,kilka zbyt gwaltownych ruchow i znow lewa noga boli,cos kluje przy chodzeniu,a masazysta widzi na dole plecow że, tw "dolki jezdzieckie" sa na roznych wysokosciach, prawy przewaznie wyzej, i wtedy zarowno lewe biodro jak i lewe kolano jest wytracone ze swojej normalnej pozycji i boli staw kolanowy i biodrowy . Ehh rece opadają , pocieszam sie tym ze moze byc o wiele gorzej . I trzeba dziekowac za to co jest.

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.074 s.
Zasilane przez Forum Kunena