Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wynik badania RTG ( do jakiego lękarza )

Wynik badania RTG ( do jakiego lękarza ) 10 miesiąc 1 tydzień temu #16420

• Breza
  • Breza Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Od dłuższego czasu zmagam się z bólem pleców teraz doszedł ostry ból między żebrowy
Zrobiłem badanie RTG oto jego opis
Wynik badania RTG
Lewostronne skrzywienie kręgosłupa szyjno piersiowego .Dyskopatia szyjna na poziomie C6/C7
Zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie szyjnym typowe dla spondyloartozy deformacyjnej
Dwustronna skolioza piersiowo-lędzwiowa z pogłębieniem fizjologicznej kifozy piersiowej
Zwężenie przestrzeni międzykręgowych na szczycie kifozy piersiowej
Zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie piersiowym typowe dla spondylozy deformacyjnej z osteofitami
na krawędziach trzonów kręgowych
Do jakiego lekarza jakiej specjalności się udać po pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wynik badania RTG ( do jakiego lękarza ) 10 miesiąc 1 tydzień temu #16421

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 95
Jeśli na NFZ to lekarz pierwszego kontaktu po skierowanie do ortopedy lub neurologa oni wyślą na rezonans i w zależności od wyniku skierują dalej.
Jest to jednak długa droga czasowa myślę że do uzyskania wyniku rezonansu to w najlepszym razie 1 rok.
Jeśli szybko to prywatnie rezonans na dwóch poziomach szyjny i piersiowy cena około 1100zł za dwa poziomy czas oczekiwania na badanie od 2 do 7 dni.
A potem w zależności albo ortopeda lub neurolog lub neurochirurg ,najlepiej by na co dzień zajmowali się kręgosłupami.
Cena wizyty kształtuje się od 200 do 400zł.

Wynik badania RTG ( do jakiego lękarza ) 10 miesiąc 1 tydzień temu #16422

• Breza
  • Breza Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0

gucio1960 napisał: Jeśli na NFZ to lekarz pierwszego kontaktu po skierowanie do ortopedy lub neurologa .

O lekarzu rodzinnym pomilczę Może jak przedstawię wynik badania ( zrobiony prywatnie) to może uda się wyprosić skierowanie do neurologa
Co do MRI to daruję sobie nie stać mnie na taki wydatek Może neurolog znajdzie rozwiązanie aby ulżyć w bólu bo naprawić to już nikt tego nie naprawi zdaję sobie z tego sprawę
Ale dzięki za odpowiedz

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.056 s.
Zasilane przez Forum Kunena