Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Przepukliny odc.Th +liczne guzki Schmorla -to źle?

Przepukliny odc.Th +liczne guzki Schmorla -to źle? 2 tygodni 5 dni temu #15912

• kitkat
  • kitkat Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
hubi napisał:
Widzisz mam cały kręgosłup chory ale nigdzie nie jest tragicznie i jakoś z tym żyję. Wszystkie odcinki na raz nie atakują. To tu trochę to tam trochę. Niestety jak jeden siada to potem inne się odzywają ale nie muszą. Problemy mam już od 23 lat. Zaczęło się od piersiowego. (...)
Moim największym problemem jest to że nie mogę za długo siedzieć ani stać. Ale jak trochę chodzę i siedzę czy stoje to jest do zniesienia. Jedna niewygodna pozycja i jest źle. (...)
Prosta rada - Coś wam szkodzi to nie robić. Pomaga - robić. Pozdrawiam.

hubi -> 23lata...to sporo czasu, pewnie już wypróbowałeś wielu fizjoterapeutów, ale cóż zrobić...szkoda, że postępującej "degeneracji" kręgosłupa nie da się chociaż zastopować. Tak, żeby chociaż kolejne odcinki się nie psuły.
Mam dokładnie tak samo, ani stać w miejscu ani siedzieć - najlepiej chodzić i trochę leżeć ;)
Za każdym podejsciem do naprawy mojej sytuacji kręgosłupowej też dochodzę do wniosku, że to jedynie metoda prób i błędów i nie ma sprawdzonych ćwiczeń czy pozycji dla każdego. Trzeba mieć tutaj niestety duuużo cierpliwości i wytrwałości w poszukiwaniach odpowiedniego zestawu ćwiczeń i stylu życia. Ja coś na razie nie mogę utrafić tak, żeby było dobrze. Próbować, próbować i jeszcze raz próbować ;).
Dwupoziomowa dyskopatia odc. Th + dyskopatia odc. lędźwiowego
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przepukliny odc.Th +liczne guzki Schmorla -to źle? 2 tygodni 5 dni temu #15913

• kitkat
  • kitkat Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Tak dla ciekawostki jeszcze wspomnę o kolejnym podejściu do 2 doktorów-specjalistów w tym tygodniu. :blink:

Pierwszy doktor ortopeda polecił 3 rodzaje ćwiczeń do wykonywania w domu oraz następne wizyty z serią zastrzyków kolagenowych w miejsca bólu przy kręgosłupie.
Natomiast drugi doktor-fizjoterapeuta popracował delikatnie na powięziach, wykonał kinesiotaping i również dał 3 rodzaje innych ćwiczeń do domu, raczej odradzał ostrzykiwanie kolagenem.
Jak zawsze każdy ma swoje metody...a człowiek musi być mądry i wybierać ;)
Dwupoziomowa dyskopatia odc. Th + dyskopatia odc. lędźwiowego

Przepukliny odc.Th +liczne guzki Schmorla -to źle? 6 dni 15 godzin temu #16033

• Mat
  • Mat Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Kitkat - Czy jest coś co ci wogóle pomaga na ten odcinek piersiowy? Bo ja na tą chwilę próbowałem już chyba wszystkiego. Na odcinek lędzwiowy jest sporo rzeczy które mi pomaga i daje ulgę a tutaj zonk :-). Na dwa dni mi pomogło jedynie po fali uderzeniowej, ale za drugim razem już było bez efektu. Tabletek przeciwbólowych nie biorę, wolę wiedzieć jakie pozycje mi szkodzą.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.088 s.
Zasilane przez Forum Kunena