Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zmiażdzony th8

Zmiażdzony th8 5 miesiąc 2 tygodni temu #15254

• aureolka77
  • aureolka77 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Moje dziecko ma kompresyjne zlamanie th8. Po 3 tyg zrobiono tomografie, na ktorej widac pogorszenie, tzn trzon sie jeszcze bardziej zmiazdzyl. Zdania lekarzy sa podzielone. Jedni chca srubowac, inni nie chca robic nic. Dziecko nie ma zadnych dolegliwosci bolowych, poza momentami gdy kicha czy kaszle.
Blagam napiszcie cos madrego, wasze doswiadczenia, wiedza, cokolwiek, bo jestesmy zalamani i nie wiemy juz co robic:(((
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zmiażdzony th8 5 miesiąc 2 tygodni temu #15255

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1001
  • Oklaski: 33
Chirurgia dziecięca różni się od dorosłych - jeśli trwa nadal wzrost to bierze się pod uwagę takie rzeczy że kości rosną, a nie to co u dorosłego czyli zakończony okres wzrostu. My tu chyba wszyscy jesteśmy pełnoletni więc u nas już nie ma wzrostu, i nie wiem czy ktokolwiek z nas ma taką wiedzę żeby doradzić w sprawie dziecka, w dodatku nawet nie znając jego wieku.

Czasem zaglądał tu dr Tomasz Potaczek z USOiR Zakopane ale bardzo rzadko, który zajmuje się również ortopedią dziecięcą, jest mało prawdopodobne żeby akurat zajrzał i przeczytał.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 2 tygodni temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.110 s.
Zasilane przez Forum Kunena