Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Operacja kręgosłupa - gdzie

Operacja kręgosłupa - gdzie 2 tygodni 2 dni temu #18839

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam

Czy możecie polecić znane ośrodki gdzie wykonują operacje przepukliny kręgosłupa? Jestem po konsultacji z neurochirurgiem i niezbędna jest operacja wymiany dysku C6/C7. Najbliżej mam do Opola, a wiem że to znany ośrodek problem tylko taki, że czas oczekiwania to 2 lata... Jak to wygląda w innych miejscach? Ogólnie zależy mi na czasie ponieważ aktualnie jestem wyłączony z funkcjonowania, drętwienie obu rąk, zawroty głowy - niemal omdlenia, niesamowity ból mięśni między łopatkami, w klatce piersiowej i pod nią. Leki nie pomagają, fizjoterapia również.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Operacja kręgosłupa - gdzie 2 tygodni 2 dni temu #18843

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 11
Wpisz NFZ informator o terminach leczenia. Prawdopodobnie będzie szybko Warszawa szpital na Banacha i Instytut Onkologii na Roentgena.

Ostatnia edycja: przez Waga.

Operacja kręgosłupa - gdzie 2 tygodni 2 dni temu #18844

• Madzonga1
  • Madzonga1 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 8
Hej jestem z Opola i spotkałem ostatnio znajoma z takimi samymi objawami jak ty w Opolu miała operacje na cito tzn 1,5 miesiąca oczekiwania. Byłeś u dr Łątki prywatnie? Pytam bo taką drogą poszła.

Ostatnia edycja: przez Madzonga1.

Operacja kręgosłupa - gdzie 2 tygodni 2 dni temu #18845

• Marecki
  • Marecki Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 11
Jeżeli masz blisko do Opola to i Wrocław niedaleko. Mogę polecić szpital wojskowy na Weigla. Spędzilem tam blisko miesiąc z lędzwiowym. Pacjenci których poznałem na neurochirurgii raczej zadowoleni.

Operacja kręgosłupa - gdzie 2 tygodni 2 dni temu #18848

• grego
  • grego Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0

Madzonga1 napisał: Hej jestem z Opola i spotkałem ostatnio znajoma z takimi samymi objawami jak ty w Opolu miała operacje na cito tzn 1,5 miesiąca oczekiwania. Byłeś u dr Łątki prywatnie? Pytam bo taką drogą poszła.

Tak byłem właśnie u dr. Łątki, na razie termin za dwa lata choć czasem jakieś okienko się trafia i mam czekać może coś znajdą, realnie wiosna jak dobrze pójdzie. Znajoma dostała tel. po dwóch tyg, że ma się stawić, więc po cichu czekam na cud. Nie wiem może za mało narzekałem o swoich dolegliwościach :lol: , ból bólem, ale to już na prawdę zaczyna być niebezpieczne.

Jak się znajoma czuje po tym zabiegu, dolegliwości przeszły?

Operacja kręgosłupa - gdzie 2 tygodni 2 dni temu #18849

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 93
Chyba nie masz co liczyć na cud tak długo czeka się w Opolu na zabieg ,rozumiem że lekarz dał ci skierowanie i zawiozłeś je do szpitala, i tam powiedzieli ci o terminie.
Przed tobą jeszcze konsultacja i ustalenie faktycznego terminu tak miał kolega który jest pół roku po zabiegu na dwóch poziomach ruchome dyski.
Czekał dokładnie prawie dwa lata

Czas generowania strony: 0.125 s.
Zasilane przez Forum Kunena