Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ocena skutków operacji kręgosłupa w Polsce ?

Ocena skutków operacji kręgosłupa w Polsce ? 6 miesiąc 2 tygodni temu #17121

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
@gucio1960 - lekarz zapewne kwalifikuje na podstawie własnego doświadczenia. Jeśli mówi Ci, że próbował coś takiego u innych, i nie zadziałało, albo że w tych książkach które on ma jest napisane że to nie zadziała, to nie możesz za bardzo go zmusić do operowania :) Jakby się nie powiodło, to nawet nie miałby jak się wybronić dlaczego to zrobił. Na szczęście mamy możliwość konsultacji z lekarzami o zupełnie różnym wykształceniu i podejściu. Co uczelnia medyczna to zupełnie inna wiedza kliniczna i zupełnie inne podejście. Najgorzej chyba na Śląsku, za to nawet w Kielcach zrobili oddział specjalizujący się w kręgosłupach. wszzkielce.pl/operuja-coraz-starszych-pacjentow/ Przy okazji - na Śląsku są zalecenia od dawna żeby osób starszych nie leczyć, tak że uzależnienie wieku od leczenia w danym województwie też gra rolę.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ocena skutków operacji kręgosłupa w Polsce ? 6 miesiąc 2 tygodni temu #17126

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 95
Może powtórzże wiemy jakie miałem MR sekwestr w kanale kręgowym konsultacje odbyłem u osoby która uważa się z guru polskiej neurologi.
Jest bardzo znanym neurochirurgiem ,dobrze że sekwestr się nie przemieścił bo groziło to dużymi problemami.
Jak teraz pomyśle to było igranie z losem.

Ocena skutków operacji kręgosłupa w Polsce ? 6 miesiąc 2 tygodni temu #17127

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Ja nie wiem czy dobrze rozumiem że chcesz tu włączyć do dyskusji tego Lekarza skoro tu bywa i jest pomysłodawcą Portalu i Forum ? Jeśli tak to największy problem polega na tajemnicy lekarskiej co do informacji o pacjencie - lekarz tu nie może ot tak wejśc, przedstawić twoich informacji medycznych z dokumentacji i się próbować bronić. Co najmniej 2 przepisy tego zabraniają. Prościej zmienić lekarza albo zapytać go prywatnie o wyjaśnienie tamtej decyzji.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ocena skutków operacji kręgosłupa w Polsce ? 6 miesiąc 1 tydzień temu #17136

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 95
To jest tylko odpowiedź na twój wpis o doświadczeniu lekarzy.
Jestem w tej komfortowej sytuacji że już nie muszę liczyć NFZ.
Obserwuje wpisy i opinie pacjentów i niektóre ostatnio są dramatyczne jeśli chodzi o leczenie w szpitalu w którym ten lekarz leczy prywatnie.
Promuje wymianę dysków w odcinku szyjnym a kwestionuje stosowanie w odcinku lędźwiowym,co jest dla mnie nie zrozumiałe .
Na podstawie własnego doświadczenia dokonałem tylko wpisu że nie wszystko jest kolorowe nawęd wykonaniu potencjalnie wybitnych lekarzy. :)

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.070 s.
Zasilane przez Forum Kunena