Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 rok 6 miesiąc temu #13690

• hugooo8@wp.pl
  • hugooo8@wp.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam.
Macie rację, przesunięcie terminu to nie tragedia , zresztą lepiej jest mieć operację jesienią niż latem, ciężko by się leżało w szpitalu gdy taka piękna pogoda za oknem :) zawsze i we wszystk8m trzeba szukać pozytywów :)
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 5 miesiąc 2 tygodni temu #15378

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1004
  • Oklaski: 35
hugooo8 - i jak tam, miałeś operację?

Lakoniczny artykuł na temat neurostymulatorów w Tarnowie

"Ból był nieodłącznym towarzyszem jego życia. Teraz horror się skończył"
Autor: Paweł Chwał, 20 czerwca 2018
Link: www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/tarnow...e-skonczyl,13274602/

Niestety Autor nie pisze ani czy był to swoisty czy nieswoisty ból, ani czy związany z kręgosłupem czy nie - natomiast po mechaniźmie urazu można domyślać się że problem dotyczył kręgosłupa.
Nic lepiej w polskiej prasie pod względem jakości artykułów.. Do tego opinia Pacjenta zaraz po wybudzeniu z operacji, jeszcze pod działaniem przeciwbólowych/znieczulających śródoperacyjnych. Brrrrrrr. Horror.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 2 tygodni temu przez użytkownik421.
The following user(s) said Thank You: aiga25

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 tydzień 5 dni temu #16192

• Daro
  • Daro Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witaj .NIUNIA2015. Jestem nowy na forum , czeka mnie operacja wszczepienia neurostymulatora w Gdańsku .dziekuje ze piszesz na forum ( poczytałem twoje informacje ) szukam w internecie jest mało informacji .) fajnie jak byś wróciła na forum neurostymulatorow .pozdr Daro
Czas generowania strony: 0.086 s.
Zasilane przez Forum Kunena