Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 rok 10 miesiąc temu #13637

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 403
  • Oklaski: 35
Nie będziesz miał fazy testowania?
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 rok 10 miesiąc temu #13640

• Niunia2015
  • Niunia2015 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • 18
  • Otrzymane podziękowania: 23
  • Oklaski: 1
Każdy pacjent przed zabiegiem scs ma te same obawy i nadzieje co Ty.
Twój lekarz powinien o wszystkim Ciebie poinformować a czego nie wie np odczucia pacjenta -to dokładnie tutaj na forum jest dużo. Lekarz informuje co można osiągnąć a czego nie oczekiwać. Gdzie umieści baterię, czy będzie trial. Dla przykładu dziewczyny miały trial a ja miałam wszczep od razu na stałę i dopiero po miesiącu włączony i ustawiony. Jak widać różne są szkoły.
Z tego co pamiętam 30% redukcji bólu uznawane jest już za sukces zabiegu.Dziwię się, że nie przechodziłeś testów psychologicznych.
Może jeszcze zadzwoń porozmawiaj z lekarzem czy pielęgniarką o swoich obawach i pytaniach ? To jest dość poważna decyzja i powinieneś maksymalnie wszystko wiedzieć.
Głowa do góry!!!
Ostatnio zmieniany: 1 rok 10 miesiąc temu przez Niunia2015.

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 rok 10 miesiąc temu #13664

• hugooo8@wp.pl
  • hugooo8@wp.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
WITAM.
Godzinę temu dostałem telefon że szpitala ze termin operacji został przesunięty na 23 październik.
Ale złapałem doła. A byłem już tak blisko, pozostało 20 dni do operacji a tu taki telefon.
I żadnej informacji ani wyjaśnienia dlaczego termin został przesunięty, pewnie ktoś z koperta się zgłosił.
Ale jestem wkurzony na to wszystko!!!
Pozdrawiam.

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 rok 10 miesiąc temu #13665

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
  • Oklaski: 59
SYFIATY kraj !!!!!!!!!!!!!! łącznie z tą pożal Boże służbą zdrowia.................Współczuję.....

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 rok 10 miesiąc temu #13667

• Niunia2015
  • Niunia2015 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • 18
  • Otrzymane podziękowania: 23
  • Oklaski: 1
Łaaadnie!
Dla pocieszenia powiem Tobie że ja czekałam w gotowości kilka miesięcy -spakowana! na wczasy nie pojechałam z rodziną bo miał być telefon i na drugi dzień oddział :-)
Może ten czas wykorzystaj na wizytę u tego lekarza i pogadanke o twoim zabiegu.
Ważne jest aby ten lekarz dobrze robił scs żebyś nie miał potem powikłań.

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 1 rok 10 miesiąc temu #13668

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 38
  • Oklaski: 6
Zmiana terminu jest napewno smutna.
Ale nie narzekajcie na polska służbę zdrowia. Bo w innych krajach nie jest wcale lepiej.
Zobaczcie nawet takie forum jak te stworzyli lekarze. W Polsce macie możliwość konsultacji z lekarzami do woli ( wizyty prywatne) ale możliwość jest. Nie wszędzie tak jest. Przedwszystkim w Polsce sa jeszcze lekarze z powołania z którymi można porozmawiać.
Czas generowania strony: 0.110 s.
Zasilane przez Forum Kunena