Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 5 lata 4 miesiąc temu #7926

• aiga25
  • aiga25 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 350
Ukończyłam sesje u psychologa, jestem prawie całkowicie przebadana przed operacją.5 dni przed przyjęciem do szpitala szczegółowe badania krwi, EKG, zaświadczenia jakieś od lekarza mojego POZ o stanie zdrowia i wizyta w dzień planowanego przyjęcia u anestezjologa.
No i mam już wyznaczoną datę przyjęcia do szpitala na operację. Za 2 miesiące dokładnie.
05.03.2015

Masakra, denerwuję się nawet nie samą operacją (a właściwie dwiema), a tym czy mi faktycznie to pomoże. Najważniejsze jest dla mnie zmniejszenie problemów z chodzenie, a obawiam się, że właśnie z tym będzie najciężej... No nic zobaczmy :)
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, kowalski89, Perszing37, wrongbit

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 5 lata 4 miesiąc temu #7929

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
Aiga25 - pozytywne myślenie !!!!!!!!!!!! Co ma być to będzie. Najważniejsze, że coś z tym robisz a nie cierpisz biernie. JESTEM CIAŁEM I DUCHEM i czym tam jeszcze z TOBĄ !!!
Za tą wiadomość podziękował: aiga25

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 5 lata 4 miesiąc temu #7937

• kowalski89
  • kowalski89 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 28
  • Otrzymane podziękowania: 114
Aiga, ale ty jesteś odważna :). Super, że tak szybko udało się już ustalić termin operacji i mam nadzieje, że zmniejszą się o wiele bóle i ogólnie objawy z chodzeniem i będziesz mogła odstawić większość z tych świństw (leków) i o wiele lepiej funkcjonować. Będę kibicować i tak jak perszing jestem ciałem i duchem z tobą ! :)
2011 - Discektomia lędzwiowa L5/S1, 2013 - TLIF L5/S1 (skopane), 2014 - Odbarczenie lewego korzenia przez implant droga foraminotomii L5/S1

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 5 lata 4 miesiąc temu #7938

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 14
  • Otrzymane podziękowania: 73
Boże , ale zazdroszczę Aidze , że ma już termin operacji ja niestety wciąż czekam za telefonem :( będe również trzymac za Cikebie w kciuki

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 5 lata 4 miesiąc temu #7941

• aiga25
  • aiga25 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za wsparcie i miłe słowa :)

@elektra - ja sama mogłam termin wybrać. Byłam w szoku jak mi lekarka powiedziała, że nawet w ciągu miesiąca mogą mnie zoperować. Ale mam sesję i najpierw zaliczę studia, a potem pójdę pod nóż ;)
3mam kciuki żeby telefon się odezwał i żebyś nie czekała długo.
@kowalski89 - hehe czy ja wiem, czy to odwaga? Raczej przymus, bo tak dalej się nie da żyć...
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.
Za tą wiadomość podziękował: elektra

Operacja wstawienia neurostymulatora rdzeniowego - SCS 5 lata 3 miesiąc temu #8200

• aiga25
  • aiga25 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
Jeszcze 2tyg. do przyjęcia do szpitala. Zaczyna się stres. Dopadają mnie wątpliwości, czy podejmuję dobrą decyzję.
Ale ból ostatnio bardzo utrudnia mi życie i nie widzę innych opcji.

Czas generowania strony: 0.064 s.
Zasilane przez Forum Kunena