Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Humor :)

Humor :) 5 lata 9 miesiąc temu #6385

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1099
Dzwoni facet do publicznej przychodni:
- Dzień dobry, na kiedy mogę się zapisać do okulisty?
- Za cztery lata.
- Ale za cztery lata rano czy po południu?
- Panie, przecież to za cztery lata, dlaczego już teraz chce Pan wiedzieć czy to będzie rano czy po południu?
- No bo za cztery lata rano mam wizytę u ortopedy.

Cud na Mundialu:
sport.wp.pl/kat,1040399,title,To-zdjecie...c.html?ticaid=112fed
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Humor :) 5 lata 5 miesiąc temu #7154

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
Pisałem już kilkukrotnie, że na ZnanymPortalu są lekarz równi i równiejsi. Chciałbym Wam pokazać konkretny przykład.

1. Informacja na e-mail, że na profilu lekarza, którego obserwuję, zajmującego się operacjami kręgosłupów (odpłatnie i w bardzo wąskim zakresie), pojawiła się nowa opinia z niedawną datą (październik):

2. 3 godziny po wejściu na profil tego lekarza nie ma ani śladu po tej opinii - prawdopodobnie była negatywna. Ostatnia jest oczywiście pozytywna, datowana dużo dużo wcześniej (lipiec).

Żarty po prostu, i załatwianie sobie 100% pozytywnych opinii przy odpłatnych operacjach z wąskiego zakresu, przy czym wiadomo, że ten typ operacji nie daje 100% pewności, i że część pacjentów po takich operacjach trafia na poprawki, ale już do innych ośrodków leczących kręgosłupy. Moim zdaniem jest to żałosne.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Załączniki:

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Humor :) 5 lata 5 miesiąc temu #7155

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380
To jest bardzo żałosne !!!! Ja już spotkałem się z kilkoma pacjentami, którym ten lekarz proponuje jedno rozwiązanie - jakby to było panaceum na wszystkie dolegliwości kręgosłupa - czyli dystraktory. Jeden poziom - chyba ok 8500 zł. Dwa poziomu 17 000 zł czy coś koło tego. MASAKRA !!!!!!!!!!!!! A właściciele portalu powinni się wstydzić za taki proceder. I dlatego ja nie wierzę w żadne opinie "portalowe" tylko w opinie żywych ludzi.
A te są jednoznaczne : lekarz o nazwisku zaczynającym się na K - nabija często kieszeń przez niewiedzę i cierpienie pacjentów !!!!

Humor :) 5 lata 5 miesiąc temu #7158

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
Pomijając konkretnie czyj to jest profil, to warto jeszcze zauważyć, że komentarze tam są teraz moderowane, tzn. przed publikacją redakcja sprawdza czy nie naruszają regulaminu. Skoro przyszła informacja, że pojawił się nowy komentarz (nie pierwszy raz zresztą tak to wygląda), to znaczy że przeszedł weryfikację, a mimo to został później usunięty. Kilka sobie kiedyś zdążyłem zapisać przed usunięciem - poza tym, że ludzie wyrażali rozczarowanie, nic obraźliwego ani niezgodnego z regulaminem w nich nie widziałem.

Za tą wiadomość podziękował: Perszing37

Humor :) 5 lata 5 miesiąc temu #7159

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380
Dla mnie porażką była rozmowa z ludźmi (żona z chorym mężem) - którzy mieli zaplanowaną płatną operację. I niestety mąż miał gorączkę i był chory. Dzwonili żeby przełożyć. A lekarz - nie ma problemu - proszę przyjeżdżać (teraz ja dopiszę swoje : będziemy Pana organizm podwójnie obciążać, choroba męczy a my pomęczymy zabiegiem/operacją). KASA...KASA.....KASA.....
Na szczęście Ci ludzie zrezygnowali patrząc na takie podejście lekarza.
Ja na początku swojej drogi pisałem do pewnej kliniki gdzie ten "domyślny" Pan przyjmuje. 2 maile - do dzisiaj zero odpowiedzi. Chyba za dużo klientów mają...... Rozczarowanie to bardzo już dużo - biorąc pod uwagę ile kasy trzeba wyłożyć na coś co potem w ogóle się nie sprawdza.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Humor :) 5 lata 5 miesiąc temu #7273

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.071 s.
Zasilane przez Forum Kunena