Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!!

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 3 miesiąc temu #5852

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 350
1 maj - siedzę w domu, jutro panieński koleżanki - zastanawiam się jak dam radę w ogóle dotrzeć na miejsce, nie mówiąc o czymkolwiek innym... ale jadę, trzeba próbować żyć "normalnie".
3maj - spędzam czas z rodziną, czyli relaks :)
Weekend majowy dość intensywny jak dla mnie. Jednak mam czas na odpoczynek...
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 3 miesiąc temu #5857

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
Aiga25: i jak tam impreza ? Udała się? Dałaś radę?
Jakie to dziwne, że ludzie chodzą dookoła nas i dla nich normalne rzeczy to dla nas Mount Everest. Ja mam radochę z nowego kota. Jest zarąbisty. Ładny i kontaktowy.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 3 miesiąc temu #5860

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 350
Hej,
Impreza super :) Właśnie niedawno wróciłam ;) Dałam radę, ale głównie dlatego, że mało chodzenia było, chociaż jestem taka padnięta i obolała, że nic już mi się nie chce.
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 3 miesiąc temu #5861

• Perszing37
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
heheh to fajnie. Ja także dałem radę - chociaż na tabletach jechałem. Dopiero jak goście pojechali i trochę poleżałem to przeszło. I nawet dzisiaj ani jednej tablety nie ruszyłem.
A także nowy kotek humor poprawia. Jest niesamowicie przytulaśny. Właśnie męda mi na klawiaturę weszła i pisać nie mogę. Tyle radości z takiego "szczura".

Załączniki:

Ostatnia edycja: przez Perszing37.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 3 miesiąc temu #5862

• kowalski89
  • kowalski89 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 28
  • Otrzymane podziękowania: 114
Nie znam sie na kotach , ale wyglada uroczo :) i widac ze coreczka jest tez zadowolona z nowego czlonka rodziny hehe, a nie ma nic motywujacego jak radosc dzieci. Gdy bylem maly zawsze chcialem miec kota, ale mama mowila ze koty wskakuja na stoly i liza jedzenie hehe wiec kupila mi psa i tak urosla do mnie milosc bardziej do psiakow, ale koty tez spoko i daja wiele radosci.
2011 - Discektomia lędzwiowa L5/S1, 2013 - TLIF L5/S1 (skopane), 2014 - Odbarczenie lewego korzenia przez implant droga foraminotomii L5/S1

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 3 miesiąc temu #5863

• Perszing37
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
heheh pies też będzie ale za około 10 latek. Jak córka podrośnie. Na razie zwierzaków wystarczy. Niesamowitą radość dają. A włażenia na stół można oduczyć. Gorzej z dobieraniem się do dobrego jedzenia. Tu już gorzej. Ale żeby nie było - to mój pierwszy zwierzak rodowodowy- do 6 pokolenia włącznie. Mnie to nie potrzebne....ale jak już jest to niech sobie będzie - syjam orientalny nowego typu :evil:

Czas generowania strony: 0.084 s.
Zasilane przez Forum Kunena