Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!!

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5925

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
Bo Perszingu, programy to księgują same, tylko trzeba konto dopasować. Ale myślę, że specyfika pracy w firmie jest inna niż ta którą ja przerabiam - tj. w biurze rachunkowym. Tu MUSI być wszystko zrobione, bo inaczej jest wytykanie błędów. 3 osoby na 30? To ja byłem w firmie, gdzie było 20 osób na 3 tys (nie wliczając innych działów ekonomicznych; była to spółka samorządowa).

Jutro też tak walnę: jest 16ta, więc wychodzę :D natomiast przeszły mi od wczoraj kłucia w kręgosłupie, objawy znowu niewielkie w nodze. Ahhh myślę o L4 :P

Wrocław? Nigdy nie byłem, oprócz przelotu, gdy jechałem na wesele i przez 2 godziny z powodu remontów jeździliśmy po ulicach, bo był remont ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5926

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5927

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
To pomyśleć, że u mnie 50 firm (2 tym 20 w których prawie nic się nie dzieje) obsługuje te 5 osób :P dość, od jutra wychodzę o 4ej :D aczkolwiek strasznie mi się nie chce iść, ale cóż poradzić. Do jutrzejszego wieczora ;) ps: do pracy niekiedy dojeżdżam w 20 minut - szczęściarz ze mnie? :)

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 9 miesiąc temu #7464

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
Kto ma długi weekend listopadowy ? :)

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 8 miesiąc temu #7471

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380
Ja mam. Dzisiaj zakończenie sezonu jeździeckiego w naszej stajni. Ognicho, gril, dużo dobrego jedzonka i fajni ludzie. Mimo, że już nie śmigam to było bardzo fajnie. Chociaż w du..... to mam i jutro na stępa siadam. Jak ma mnie strzelić to niech wreszcie strzeli raz a porządnie. Znaczy siadam na naszego konia i sprawdzę jak to będzie z moim słupkiem. Moja żona jak nie śmiga to się gorzej czuje. Okazało się, że właściciel naszej stajni ma zakaz od lekarza jazdy konnej. A mówi, że jak tylko nie siada z 2 tygodnie to ciężko mu się z łóżka podnieść. A jak jeździ a co dziwniejsze skacze - systematycznie - to się lepiej czuje. Może i ja to przetestuje. W końcu HIPOTERAPIA hehehehe We Wtorek odpalam po raz 4 moją nową zabaweczkę - wędzarnię i się bawię w ZADYMIACZA. Nie mylić z zadymiarzem. A wieczorem uczę siostrę robić ser Koryciński. Jakiś pożytek z tej choroby jest. Zrobiłem tatuaż, nauczyłem się robić sery (w tym oscypki) no i uczę się wędzić. Ciekawe jaki następny pomysł mi to głowy wpadnie aby tylko trochę czuć się normalnie z tą NIENORMALNĄ chorobą....

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 8 miesiąc temu #7473

• tomek
  • tomek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 17
  • Otrzymane podziękowania: 63
U mnie,,sianokosy'' ;) ;) ;) ;)
Załączniki:

Ostatnia edycja: przez tomek.
Czas generowania strony: 0.079 s.
Zasilane przez Forum Kunena