Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!!

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 3 miesiąc temu #5908

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Perszing37.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5910

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
24 h tutaj nie zaglądałem, a tu tyle odpowiedzi :)

Perszing - masz sporo racji, jeśli chodzi o pracę. Na układziki nie ma rady, bo jak się odezwiesz, to jesteś od razu na wylocie. A najbardziej rządzą ci, co najmniej pracy wykonują.
Mnie rwa kulszowa dopadła po pierwszym stażu (nie wiem czy nie było to spowodowane zmianą trybu życia na siedzący), potem przez 1,5 roku siedziałem w domu, dostałem drugi staż i potem szefowa mnie zostawiła, więc w ostatniej pracy jestem od roku. Niestety, kasa jest żenująca (socjalu nie mam żadnego), a ja jestem wyciskany jak cytryna, może i dlatego, że moja współpracowniczka (w ogóle w biurze jest nas 5 ze stażystą) przychodzi kiedy chce i jak chce. Przy okazji robiąc zamieszanie. Zresztą od samego początku jest mi trudno się z nią porozumieć, aż w końcu wczoraj wypaliłem (po stwierdzeniu, że "to już jest któryś błąd z Pana strony"), że widocznie mam za dużo obowiązków i się nie wyrabiam. A im więcej mam na głowie, tym bardziej nie chce mi się do biura rano jechać i mam coraz mniejszą motywację ze świadomością, że mając ileś tam tych zadań na głowie robię je po prostu źle. Całe szczęście, że dali nam tego stażystę :P A na szukanie nowej nie mam coś sił, a i tak chyba musiałbym szukać w innym mieście.
A w pracy by nie siedzieć bite 8 godzin, wychodzę do wc, które mamy pośrodku korytarza, krzesło mam dość dobre, bo mogę się odgiąć, więc w zasadzie oprócz krótkich epizodów mnie nie boli :)
Co do ciśnienia - mam dobre, 120/60, góra 130. Niestety, ale wczoraj musiało mi skoczyć nieźle, bo jak mam podwyższone, to od razu to czuję. Co lepsze: w liceum mi kiedyś pielęgniarka zmierzyć nie mogła, miałem 140/70.

Aiga25 - co studiujesz?

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5911

• Perszing37
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5913

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 350

Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5918

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
Aiga25 - witaj w klubie :D ja jestem po zarządzaniu (licencjat) i po finansach (uzupełniające mgr), pracuję jako asystent księgowości w biurze rachunkowym (chociaż trudno nazwać to już asystą - praktycznie miałem wprowadzać faktury, kasy, banki, rozrachunki, efekt jest taki, że mam np. księgować jedną ze spółek już). Aczkolwiek nigdy mnie do księgowości nie ciągnęło (zawsze wolałem tą zarządczą), ani do doradztwa. W trakcie studiów miałem tylko praktyki, bo przy dziennym studiowaniu nie mogłem sobie na wiele pozwolić - zajęcia niekiedy od rana do 18ej, dopiero na koniec było luźniej. Sajgon się zaczął po studiach.
Perszing37 - dobra metoda, chyba ją wkrótce wykorzystam :D najlepsze jest to, że mój zakres obowiązków jest pisany od 0,5 roku, miałem mieć to samo co na stażu, ale to już tak się rozwlekło, że siedzę od rana do 17ej, do tego na głowie jest kilkudziesięciu klientów (jednych "się robi" szybko, inni zajmują po 2 - 3 dni, a wyjaśnienia do dokumentów niekiedy do samego terminu VATu spływają). Na podwyżkę niestety nie mam co liczyć, bo podsłuchałem szefową, jak mówiła, że stosuje premie zamiast podwyżek (w moim przypadku to akurat niewiele daje).

Ahh, życie jest brutal. Do tego kręgosłup, dzisiaj mnie kłuł.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5919

• Perszing37
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator

Czas generowania strony: 0.071 s.
Zasilane przez Forum Kunena