Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!!

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5883

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
Przez sport do kalectwa, haha, ja to hasło znam od Marii Czubaszek ;)

Ja z kolei nie mogę przekonać się do pływania i wody ogólnie pojętej - mam jakiś dziwny lęk przed nią już od dzieciństwa. Dlatego bardzo rzadko jedynie chodzę na jacuzzi (niestety 6 dni na 7 zajętych robi swoje), natomiast do samego pływania to już nie bardzo, mam wrażenie, że po prostu się utopię i woda wleje mi się do płuc i się uduszę. Nie wiem, chyba żeby pływać na jakiejś desce czy czymś.

Osobiście to myślałem czy nie iść do jakiegoś trenera personalnego, może on mi by coś doradził (akurat mam namiar na gościa, który ma uprawnienia do trenowania kręgosłupa), ale poważnie się zastanowię. Po prostu szkoda mi siebie, jak widzę, że się marnuję siedząc po 10 godzin dziennie lub leżąc (praca wybitnie siedząca). Szachy też mnie nie pociągają :P Od operacji się jakoś jeszcze migam, póki w miarę normalnie działam. Perszing - jaką masz lampę solux? bo ja mam też jakąś w domu, ale czy nie zależy to od światła? bo ja w czasie zabiegów miałem niebieskie światło, a w domu mam czerwone zdaje się i mam dylemat ;)
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5887

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380
SOLUX - ja mam światło czerwone. I nie mam zielonego ani niebieskiego pojęcia jaka jest różnica. Fajnie nagrzewa i rozluźnia mięśnie. Mam dość mocną lampę bo te Philipsa tanie są strasznie słabe. Znajoma tym koniowi plecy nagrzewała i sobie od niej pożyczyłem. Lipa. Potem się okazało, że teściowa ma dobrą lampę więc sobie pożyczyłem.
Ja się nie chce migać bo takie życie jakie mam obecnie kompletnie mi nie leży. Codziennie męczę się na maxa siedząc w pracy. Potem wieczorem już tylko poleguje. A jeszcze chciałbym z córką coś porobić.
Więc ja się kroję. Prędzej czy później. Bo samo się już nie naprawi.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5889

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 350
Coś o lampie SOLLUX ;)
Filtr czerwony przepuszcza promienie podczerwone i promienie widzialne czerwone, co ma działanie pobudzające i przeciwzapalne. Natomiast filtr niebieski przepuszcza głównie niebieskie promieniowanie o działaniu łagodzącym i przeciwbólowym.

Solluks czerwony stosuje się w odmrożeniach (z wyjątkiem twarzy), w naciekach zapalnych, ropniach, bliznach, przy stanach wysiękowych, uszkodzeniach skóry, źle gojących się ranach, w oparzeniach wywołanych działaniem fotochemicznych promieni ultrafioletowych, w trądziku pospolitym, czyrakach, bliznach, do rozgrzania cery przed zabiegiem oczyszczania.
Solluks z niebieskim filtrem łagodzi zaczerwienienia, stany zapalne, stosowany jest po zabiegu oczyszczania cery, przy złuszczaniu się naskórka, w odmrożeniach twarzy, w trądziku różowatym, w nerwobólach, uśmierza ból i łagodzi podrażnienia. W wyniku działania filtra niebieskiego światło dostaje się głęboko pod skórę, dzięki czemu pobudzony zostaje układ krwionośny i przemiana metaboliczna w polu działania lampy. Niebieski solluks leczy reumatyzm, bóle mięśniowe, zapalenie korzonków, przyśpiesza gojenie, hamuje rozwój chorób: grypy, anginy, przeziębienia, leczy zatoki czołowe i oboczne nosa. Naświetlanie zmniejsza ból, swędzenie przy ukłuciu owadów oraz zmniejsza napięcie skóry.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, przemeqq29, Perszing37

Ostatnia edycja: przez aiga25.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5890

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1123

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5893

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
O potwierdzam o Prądach Tens - tak mnie rozluźniały, że żadnych dolegliwości nie czułem. Tak w ogóle od 3 dni czuję ból po mojej trefnej lewej stronie na wysokości lędźwi i teraz nie wiem czy to od dysku, czy to mięśnie.

Solux może wypróbuję, przynajmniej przez kilka minut.

Ale odbiegliśmy od tematu :)

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 6 lata 2 miesiąc temu #5895

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
eeeee tam. Temat luźny. Więc może być i o lampach. Ja od dwóch dni się namierzam na moją i jakoś zawsze coś innego mi wypada. Wczoraj jakiś biometr do bani bo padłem przed TV i się obudziłem jak żona o 23:30 z kolacji służbowej wróciła. A miałem sobie pooglądać filmy w spokoju. I tyle z tego było :(

Czas generowania strony: 0.136 s.
Zasilane przez Forum Kunena