Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!!

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 7 miesiąc temu #5815

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380
Hejka wszystkim cierpiącym,
Czas zostawić w spokoju nasze problemy. Tzn. one zawsze będą gdzieś z boku. Ale kurde bele - długi weekend się zaczyna. Chociaż trochę normalności by się przydało

Jak tam więc wasze plany na wolne ???? No chyba, że macie wolne bo na L4 siedzicie all the time.....
Ja zamierzam żreć tabletki jak będzie bolało bo mam gości. I zamierzam miło czas spędzić. I jeszcze się pochwalę, że nam się rodzina powiększa - będzie nowy zwierzak - kocurek syjamski nowego typu. Jak szaleć to szaleć. Życie umyka i trzeba czerpać garściami co się da. To jedyny plus tej choroby. Że mi się szybciej decyduje w różnych sprawach.
Miłego odpoczywania. Ostatni dzień pracy jutro i potem LABA. :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Za tą wiadomość podziękował: amono

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 7 miesiąc temu #5820

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
O rany, zobaczyłem ten temat i postanowiłem zabrać głos :) co prawda, piszę rzadko, ale przeglądam forum bardzo często, ale pisać to już nie zawsze mi się chce :p

Moje plany na wolne - 1 maj na pewno na działce, 2go maja chcę pospacerować w plenerze (może i jakoś bezpiecznie rowerem pojeżdżę), 3ci i 4ty na razie bez planów. Może wreszcie wybiorę się na basen z tym moim przeciążonym kręgosłupem poleżeć w jacuzzi i saunie.

Długi weekend jest dla mnie zbawieniem - ostatnio brałem 3ci raz antybiotyk w ciągu pół roku na infekcję gardła, ostatni raz w Wielkanoc mnie zaatakowało (L4 nie brałem), a po drugie szefowa wysłała mnie na kurs i mam każdą sobotę do końca czerwca zajętą (kurs siedzący - jakoś wytrzymuję). Do tego ostatnio trapi mnie przemęczenie coś, więc idealnie tej maj mi się wstrzelił. A potem z górki do urlopu ;)

Aha, kota syjamskiego gratuluję, aczkolwiek raczej wolę dachowce :P

Udanego odpoczynku!

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 7 miesiąc temu #5821

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380
hehehhe cześć kolego. Cieszę się, że kogoś ten mój poboczny temat zmobilizował do pisania. Fajnie, że masz plany i że normalne rzeczy masz zamiar porobić. Ja od jutra przyjmuję znajomych - znaczy śmieszna to sytuacja bo żona miesiąc temu na szkoleniu w Genewie poznała dziewuchę, którą właśnie do nas zaprosiła. My z Wrocławia - ona z Krakowa z dwoma córkami. A żeby było śmiesznie to po drodze zgarnie mi tego syjama, którego sobie sprawiłem. Więc jutro fura gości. I mam w nosie ten mój słupek - nie zniszczy mi tego wolnego. A żeby nie było - mamy dachowca (kotka NULKA 5 letnia), mamy węża zbożowego (5 letni Aleks), mamy konia Morfeusza (6 letni wałach o kolorze nietypowym bo bułanym) - a teraz czas na SYJAMA. Bo zawsze o nim marzyłem. Jak córka podrośnie i skończy jakieś 13-15 latek to sprawimy sobie wyżła weimarskiego. A co .... jak szaleć to szaleć. Miłego odpoczywania.

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 7 miesiąc temu #5826

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
Ja wystarczy, że miałem dachowca w domu 10 lat, niestety, ciężko chorował (reumatyzm) i chyba drugi raz byśmy tego nie przeżyli. Ale na działce (w tzw. RODach) mamy sporo kotów, tzn. teraz trochę mniej, bo ciepło jest i gdzieś sobie poszły ;) a 1 maj i tak minie na koszeniu trawy, ta wiosna przyszła tak fajnie wcześnie. A wolne, to wolne, trzeba wykorzystać :D

Do usłyszenia ;)

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 7 miesiąc temu #5841

• kowalski89
  • kowalski89 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 28
  • Otrzymane podziękowania: 114
Moj weekend majowy przedluzyl sie juz o 2 lata hehehe, ale pewnie jakies piwko sie strzeli :p aha i kota nigdy nie mialem , ale za to przecudownego psa :p:d
2011 - Discektomia lędzwiowa L5/S1, 2013 - TLIF L5/S1 (skopane), 2014 - Odbarczenie lewego korzenia przez implant droga foraminotomii L5/S1

DŁUGI WEEKEND MAJOWY !!! 5 lata 7 miesiąc temu #5842

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Mój weekend majowy też już długo trwa.
Szczerze mówiąc - nie mam żadnych realnych pomysłów. Jakbym się czuł inaczej niż się czuję, to bym planował jakąś aktywność (a mi pomysłów nie brakuje ;) ), a że się czuję jak czuję to weekend będzie oszczędny jak inne dni. No i do tego chyba grypę podłapałem kilka dni temu, tak że nawet na planowany od dawna basen się nie wybiorę.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.060 s.
Zasilane przez Forum Kunena