Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Odprawa celna, a implanty ;)

Odprawa celna, a implanty ;) 6 lata 1 tydzień temu #4754

• aiga25
  • aiga25 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 350
Hej,
Głupie pytanie;) Odnośnie właśnie podróżowania międzynarodowego głównie samolotem, gdzie przechodzi się odprawę celną, a posiadane implanty różnego typu. Jak to wygląda, czy faktycznie mając implanty tytanowe nie piszczy się na bramkach? Pytam, bo przede mną wyjazd w grudniu zagraniczny
do UK i nie mam zaświadczenia od lekarza, bo zapomniałam o tym ;) Czy ktoś z Was był już w tej sytuacji? Czytałam, że zależy od lotniska i czułości bramek, bo niektóre piszczą nawet jak ma się jakiś haczyk np. w zębach;) Ale czy są to kompozyty tytanowe to nie wiem.
Z góry dzięki za odp.
:)
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odprawa celna, a implanty ;) 6 lata 6 dni temu #4756

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 14
  • Otrzymane podziękowania: 73
Powiem tak Aiga25 mi lekarz oznajmił ze nie powinnam piszczec na bramce wiec sam nie był pewny... Postanowiłam sprawdzic w swojej firmie gdzie pracuje i ochroniarze a raczej jeden lizakiem do wykrywania metalu przejechał gdzie mam owe implanty i tak: Jest sygnał , ale słabiutki no ale jest tam cos piszczacego implant mam poliweglowy a sruby tytanowe One sa gleboko pod skora wszczepione wiec nie wiem czemu piszczałam mimo tego No ale zawsze mozesz wziac ze soba zaswiadczenie od doktorka zeby napisał ze masz implant albo wypis ze szpitala po prostu Mysle ze nawet jezeli powiesz na bramce ze mas implant i pokazesz plecki :) to moze sie nie beda czepiac :)
Za tą wiadomość podziękował: aiga25

Odprawa celna, a implanty ;) 6 lata 6 dni temu #4757

• robert1987
  • robert1987 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 11
  • Otrzymane podziękowania: 29
Proszę przejrzeć ten wątek: Implanty na lotnisku żadnych zaświadczeń od lekarzy nie trzeba mieć.
2007 - uraz kręgosłupa, 2012 - Microdiscectomia L5-S1, C/Th/L-S rehabilitacja

Ostatnia edycja: przez robert1987.

Odprawa celna, a implanty ;) 6 lata 6 dni temu #4758

• Puenta90
  • Puenta90 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
Może będziecie się śmiać, ale ja ,,piszczę" nawet w sklepach jak przechodzę przez bramki. O nieraz muszę się tłumaczyć w sklepach, dla świętego spokoju pokazuję co mam w torebce itp. Niby też miałam tytan, a bramki mi piszczały. A jak wcześniej miałam stalowy implant, to żadna bramka nie piszczała i nie wiem co jest grane, że stalowy implant nie piszczał, a tytan piszczał w bramkach.

Odprawa celna, a implanty ;) 6 lata 6 dni temu #4759

• tomek
  • tomek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 17
  • Otrzymane podziękowania: 63
Witam
Nie potrzebujecie zadnych zaswiadczen na implanty,Ja osobiscie piszcze na odprawie w Gdansku-maja czuly sprzet heeh :) Jezeli uzywasz lekow na stale powinnas/es miec ze soba procz lekow tzw paszport medyczny-u mnie wydaje go moja apteka :)
pozdrawiam :) :) :) :) :) :) :) :)

Odprawa celna, a implanty ;) 6 lata 6 dni temu #4761

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 14
  • Otrzymane podziękowania: 73
Tomek a jak pojde do apteki to co mam im powiedziec?
Pokazac ze szpitala wypisy ? I mi wydadza takie cos?

Czas generowania strony: 0.103 s.
Zasilane przez Forum Kunena