Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Homeopatia ? Prośba o opinię

Homeopatia ? Prośba o opinię 3 miesiąc 2 tygodni temu #13848

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 921
  • Oklaski: 30
O, widzisz, dzięki Twojemu linkowi każdy sam może spróbować czy arbuz pomaga na rwę kulszową ;) Nie trzeba iść do homeopaty

A tak poważniej: niestety ale mając problemy z kręgosłupem spotyka się wielu "życzliwych" znajomych-znajomych, którzy zawsze mają złotą radę na pozbycie się bólu kręgosłupa, i mówią co im pomogło. Niestety zazwyczaj okazuje się że są to bzdury, a osoby te nie miały żadnych poważnych problemów z kręgosłupem.. Ale oczywiście każdy na swoje własne ryzyko i za swoje pieniądze może próbować, byleby później nie miał pretensji że wydał 5000zł na coś co nie pomogło..
Moim zdaniem w Polsce za dużo znachorów, cudotwórców, a nawet czasem rehabilitantów bez doświadczenia i wiedzy chce się podpiąć do biznesu odpłatnego "leczenia" kręgosłupów, mówiąc że przecież to nie zaszkodzi a spróbować warto.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Homeopatia ? Prośba o opinię 3 miesiąc 2 tygodni temu #13849

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 383
  • Oklaski: 34
Przecież maść z arniki górskiej jest od wieków stosowana na urazy, opuchnięcia itd.

Ja przed karzda operacja biorę globulki arniki .. by nie mieć zakrzepów i siniaków.
To lekarze nawet proponują przed operka.

Głębiej byś sie w materie wczytał to nie miał byś homeopatie za znachorstwo.

Nie ma tylko koloru czarnego i białego ... jest jeszcze szary itd.
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421, beaska

Homeopatia ? Prośba o opinię 3 miesiąc 2 tygodni temu #13850

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 921
  • Oklaski: 30
Przyjmuję krytykę z pokorą :)
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
The following user(s) said Thank You: melodia

Homeopatia ? Prośba o opinię 1 tydzień 4 godzin temu #14378

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 13
  • Oklaski: 3
Wpisałem orthomanuel w wyszukiwarce i wyszło mi coś takiego :blink:
.
Co do homeopaty to coś podobnego chyba do osteopaty byłem kiedyś ale jakieś poprawy nie poczułem a każda wizyta płatna prywatnie. Zastanawiam się nad orthomanual terapią ale boję się, żeby ktoś nie zrobił mi krzywdy. Kiedyś byłem u fizykoterapeuty który zastosował chiropraktykę i nikomu nie polecam. Unieruchomił mnie na długi czas.Zamiast poprawić lędzwiowy to mój piersiowy wysiadł.
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 4 godzin temu przez Anton.

Homeopatia ? Prośba o opinię 5 dni 20 godzin temu #14383

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 383
  • Oklaski: 34
Gdzieś juz tu na forum pisaliśmy o tym.

Ta metoda pochodzi z hollandi ,
Pracują nad symetria anatomi kośćca i muskułów.
Zaczynaja od pierwszego z góry kręgu ustawiać , tylko robią to relaksując mięśnie ...

Holendrzy są naprawdę jednymi z najlepszych terapeutami i maja porządne studia.
Warto spróbować , ja miałam nawet do jednego adres z ta metoda i krótko przed operacja miałam iść ale nie dojechałam.
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.119 s.
Zasilane przez Forum Kunena