Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 12 godzin temu #17947

• Marta1980
  • Marta1980 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Piotr....doktor uciskal mnie palcami w miejscu gdzie to było dawane....I sprawdzał kręgosłup manualnie...powiedział że mam bardzo spięty odcinek...mam zacząć na basen chodzić na bąbelki..rozluźnić to...żadnych leków przeciwzapalnych.nie mozna..kupiłam sobie Neurovit ...ćwiczenia dopiero po 2 mcach...nie mogę wrócić do pracy...bo praca siedząca...A gdzie robiłeś Zabieg?

Boję się że te bóle nie minął A są większe niż były...i co wtedy?

Dzięki za podpowiedź odnośnie linku...?bądźmy w kontakcie...pisz jak się czujesz...
.....
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 1 godzinę temu przez Marta1980.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 1 godzinę temu #17948

• piotr85
  • piotr85 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Zabieg miałem w Szpitalu Miejskim w Toruniu

Z tym spięciem to ja mam podobnie, szczególnie rano. Mięśnie są jakby przykurczone i ściśnięte na plecach, biodrze i udzie.

Ciekawe czemu nie można leków przeciwzapalnych... A zamiast Neurovitu biorę Streboxar.

Ja kontrolę mam za 1,5 tygodnia. Jeśli bóle nie miną to pewnie zostanie microdisectomia która już na pewno zlikwiduje przepuklinę i odbarczy uciśnięte nerwy.
Ale póki co to dopiero 3 tygodnie więc jest jeszcze szansa i na razie nie ma się co martwić :)
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 4 tygodni temu przez piotr85.

Informacje na temat DiscoGel 1 miesiąc 4 tygodni temu #17949

• Marta1980
  • Marta1980 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Piotr..tamten neurochirurg ile dał Ci czasu na poprawę? Ja na operację nie pójdę....nasluchalam się dość wczoraj na korytarzu...do mojego lekarza ludzie przyjeżdżaja z całej Polski..fajnie że się nie podajesz...ja się łamię...

Informacje na temat DiscoGel 1 miesiąc 4 tygodni temu #17950

• piotr85
  • piotr85 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Teoretycznie to już powinna być poprawa, no ale doświadczenie Karolajn i to co jest w tych linkach pokazuje że jednak to musi trochę trwać. Wyjaśnię to na kontroli.
Jeśli u mnie to nie pomoże to właściwie jestem zdecydowany na microdisectomię. Operacje kręgosłupa są różne, a ta o której mówię nie jest aż taka ciężka.
Tak naprawdę ile ludzi tyle przeżyć i opinii. Zawsze są te pozytywne i negatywne.

Nie łam się, będzie dobrze :)

Przechodzimy przez to w tym samym czasie więc zawsze możesz pisać :)

Informacje na temat DiscoGel 1 miesiąc 4 tygodni temu #17951

• Marta1980
  • Marta1980 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Piotr..pewnie czytałeś wszystkie poprzednie wypowiedzi...ja mam jeszcze jeden najniższy poziom chory...najpierw doktor wysyłał mnie na operację metoda Alif....Ale to już bardzo poważna operacja ..u mnie dalej nie wiem co jest z tym dolnym odcinkiem...czy jest zrosniety l5 i l6 bo nam dodatkowy tak to podsumował dr w czasie RTG i zabiegu discogelem...? Rezonans opisuje to jako l5s1 i dwuboczna przepuklina uciskajaca na korzenie nerwowe....tego discogelem się nie dało zrobić...

Aaa...ciekawe jak u Ciebie będzie wyglądać kontrola?

Mój kuzyn miał 4 dyski...2 szyjne i 2 ledżwiowe robione discogelem...po m-cu jak nowo narodzony...
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 4 tygodni temu przez Marta1980.

Informacje na temat DiscoGel 1 miesiąc 4 tygodni temu #17952

• piotr85
  • piotr85 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Ja dodatkowego kręgu nie mam, ale tak bardzo mi to przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu że jestem w stanie zdecydować się na każdą operację. No a sam Discogel też jest tylko do określonych zastosowań niestety...

Jako że jestem niestety na L4 to przeczytałem całe forum jak i szukałem info na zagranicznych stronach i właściwie wszędzie gdzie się da..

Na kontroli zapytam jeszcze o to czy poza hydromasażem takie zabiegi fizjoterapeutyczne jak fala uderzeniowa czy laser wysokoenergetyczny mogą coś pomóc.

Jeśli Masz kontakt z kuzynem to możesz go zapytać jak się czuł w pierwszych tygodniach i jak to zrobił że tak pomogło.. Czy też tak go bolało itp
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 4 tygodni temu przez piotr85.
Czas generowania strony: 0.096 s.
Zasilane przez Forum Kunena