Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 2 dni temu #17928

• karolajn
  • karolajn Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Ja biorę dla sportowców (www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_Flex-opis33196.html), fizjo polecał naturalne źródła kolagenu (żelatyna spożywcza, galaretki owocowe, nóżki wieprzowe i cielęce, chrząstki, kurze łapki, golonka, podroby), a lekarz mi przepisał też Neurovit.
Ja za to mam podobno jeden krąg mniej, bo mam dwa ostatnie zrośnięte (podobno), ja mam dwie przepukliny w dwóch krążkach lewoboczne z uciskami na korzenie nerwowe, więc u mnie szło w lewą nogę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: Marta1980

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 2 dni temu #17930

• Marta1980
  • Marta1980 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Karolajn to w które miejsce dostałaś discogel? Tam gdzie były te 2 przepukliny ? W dwa krążki? Minęły Ci bóle kręgosłupa i nogi?A skąd wiesz że masz zrosniety? Które badanie to potwierdziło? Bo mi MRI nigdy tego nie wskazało w taki sposób....dopiero ten rentgen w czasie zabiegu discogelu...poza tym sama nie wiem czy po 3 tyg mam się zmuszać do chodzenia czy jak czuje ból to leżeć..

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 1 dzień temu #17935

• Marta1980
  • Marta1980 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Milusinska86...Witam... też miałam w Opolu...proszę mi napisać ..jeśli oczywiście możesz...jaki jest efekt? Ja mam 3 tyg po zabiegu i nadal bardzo boli...Boję się bardzo ze to nie minie...
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 1 dzień temu przez Marta1980.

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 15 godzin temu #17943

• piotr85
  • piotr85 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Marta1980 Ciebie boli to miejsce gdzie dostałaś Discogel, czy bardziej noga?
Ja jestem teraz równe 3 tygodnie po zabiegu i występuje silny ból tego miejsca gdzie był podany Discogel czyli tam gdzie jest przepuklina i ucisk na nerw (L5S1). Tak jak wcześniej jest też "przykurcz" mięśni. Natomiast z prądem w nodze jest już lepiej stopniowo schodzi, ale najgorzej jest jeszcze rano. Poza promieniowaniem do pośladka które jest cały czas.
Tu 2 ciekawe linki o działaniu tego środka:

discogel.com/?idcontent=page&idpage=your_questions&lg=en

discogel.com/?idcontent=page&idpage=resu...E2%80%99irm-en&lg=en

Jeśli wierzyć temu co tu piszą jest jeszcze czas żeby to zaczęło działać, ale ogólnie to coraz bardziej wątpię, bo jest gorzej niż przed zabiegiem.

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 14 godzin temu #17944

• Marta1980
  • Marta1980 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Piotr85...Tak dokładnie to miejsce mnie boli....dziś byłam na kontroli..wczoraj minęło 3 tyg...doktor powiedział że jest ok a dtsj może się goi do 3 m-cy.. ból nogi jest tego wynikiem...A możesz siedzieć? Ja Nie dam rady...mnie też boli bardziej niż przed...Nie widze odpowiedzi tych pytań.. tam się trzeba zalogować ...

Informacje na temat DiscoGel 2 miesiąc 13 godzin temu #17945

• piotr85
  • piotr85 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Marta wystarczy najechać kursorem na pytanie i kliknąć a pojawi się odpowiedź :)
Staram się jak najwięcej leżeć i chodzić. Siedzenie powoduje większy ból i pieczenie w miejscu podania czyli ucisku na nerw więc unikam.
3 miesiące, no cóż zgadzałoby się to z tym co jest w drugim linku na dole, czyli że po 3 miesiącach zniknął ból. Zobaczymy...

A jak byłaś na kontroli, to doktor mówił coś o rehabilitacji lub o suplementach typu urydynox albo kolagen? No i na jakiej podstawie stwierdził że jest ok???
Czas generowania strony: 0.125 s.
Zasilane przez Forum Kunena