Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 4 miesiąc 3 tygodni temu #14620

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 41
  • Oklaski: 13
Widzę że Ja pomimo sekwestru albo mam wysoki próg odczuwania bólu,alba uciski na nerwy nie są duże .
W połowie roku zrobię kontrolny RM ,żyje tym kręgosłupem ale pracuje wykonuje większość czynności bliscy mówią że chyba ściemniam.
Jedyna żona widziała jak mnie wyłożyła Rwa i musiała wzywać karetkę.
Cały czas przygotowuję na pogorszenie oby nie nadeszło.
W swoim wątku po zrobieniu RM wstawię zdjęcia porównawcze z przekroju 5 lat.
Chyba jestem tu jedyny który sekwestr się wchłonął i dysk jakoś się zagoił.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Informacje na temat DiscoGel 4 miesiąc 3 tygodni temu #14621

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 73
  • Oklaski: 14
I kazdy ma praktyke a taki delikwent jak ja przyjdzie po pol roku i powie ze sorry , ale dyski wyzej sie zepsuly i tak jak po drabinie szczeble wyzej. NO COZ taki mamy klimat i nfz a co do ruchomych ja takie owe mialam miec no ale ze to droga inwestycja wstawiono mi tanie ...niekoniecznie skuteczne
The following user(s) said Thank You: Waga

Informacje na temat DiscoGel 4 miesiąc 3 tygodni temu #14623

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witam, pani elektra, panie Gucio dziękuję za wypowiedzi będzie mi łatwiej podjąć decyzje tego się właśnie obawiam pogorszenia w dysku powyżej bo L4 bo w l3 są tam na razie niewielkie zmiany
Pani elektra: ból z powodu pogorszenia dysku powyżej to jedno, ale czy czy usztywnienie na 2 poziomach bardzo utrudnia funkcjonowanie ?
Proszę powiedzieć ile kosztuje ruchomy dysk? Może faktycznie jest to lepsze rozwiązanie.
Może u mnie jest jeszcze o co walczyć, ten discoGel tam wewnątrz siedzi coś może jeszcze się zadzieje bo w grudniu 4 mies. po discogelu były przebłyski poprawy, a teraz już więcej niż tydzień zmienił się charakter bólu bardziej już dokuczają tylko takie bóle uciskowe od kolan w dół, za tydzień robię jeszcze jeden rezonans i badanie EMG
a może ja tak jak pan Gucio 3 mies. potwornego bólu i chyba przetrwałam najgorsze, a teraz zobaczymy, z pewnością napiszę
Pani elektra, proszę o odpowiedź na pytania

Informacje na temat DiscoGel 4 miesiąc 3 tygodni temu #14624

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Jesli chodzi o ruchomosc to ja mam ale troszkę ograniczona sex itp sprawy moge wszystko normalnie schylic rowniez chociaz ciagnie jak bym chciala bardziej nawet przy wypieciu pupy jest juz niestety ograniczenie. Pracuje normalnie z orzeczeniem o niepelnosprawnosci i mam prace siedząca chodzaca Uprzedzam ze kazdy przypadek jest inny w moim przypadku stwierdzono wiotkosc tkanki co skutkuje tym ze moje stawy sa i sciegna nadruchliwe rozciągnięte zbyt mocno niz u zdrowego czlowieka Moze rowniez dlatego nie odczuwam tego ze mam srabilizacje na 2 poziomach.Implant ruchomy kosztuje 100 tys Z tego co sie informowalam i o niego pisze lekarz prosbe do Nfz argumentujac czemu chce na danego pacjenta wiem ze ro skomplikowana sprawa z tym implantem ....mozna sie dowiadywac w swoim oddziale nfz.

Informacje na temat DiscoGel 4 miesiąc 3 tygodni temu #14627

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Dziękuję pani elektra. A jak wygląda rehabilitacja po takim zabiegu? Samemu ćwiczenia czy trzeba chodzić na fizykoterapię czy terapię manualną do fizjoterapeuty? I kiedy po zabiegu?

Informacje na temat DiscoGel 4 miesiąc 3 tygodni temu #14628

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
2 tyg po zabiegu ja mialam cwiczenia delikatne wszystko zalezy jak przepisze lekarz prowadzacy...
Czas generowania strony: 0.111 s.
Zasilane przez Forum Kunena