Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 1 tydzień 4 dni temu #14351

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 921
  • Oklaski: 30
To nie jest tak że ta metoda nie jest znana - przez osoby które doszkalają się z całości zagadnień związanych z kręgosłupem jest znana, jeśli nawet jej nie stosują. Ta metoda w zasadzie chyba nawet nie wymaga obecności neurochirurga, bo precyzyjnie coś wstrzyknąć w podane miejsce potrafi też anestezjolog. Gdyby neurochirurdzy mieli jakąś większą wiedzę, to nie byłoby tych wszystkich powikłań. Odległe jej skutki oczywiście nie są znane - ale skoro ma przyspieszać uszkodzenie/obkurczenie dysku, to skutki zapewne będą takie jak przy postarzonym dysku, czyli m.in. bóle stawów międzykręgowych, plus może jeszcze jakieś chemiczne "ciekawostki". Najprostsza metoda zrobienia "czegoś" z kręgosłupem dla lekarza, nawet dla anestezjologa. Pytanie tylko czy pacjentom to pomaga - ja daję temu przereklamowanemu patentowi max. 5 lat na rynku, podobnie jak poprzednim takim "wynalazkom".
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: melodia

Informacje na temat DiscoGel 3 dni 21 godzin temu #14387

• Karolinka
  • Karolinka Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Mam pytanie, czy ktos wie czy po zabiegu mozna zastosowac fizykoterapie laserem tzw laseroterapie? Czy moze sa jakies przeciwwskazania np ze wzgledu na sklad tego "żelu", czy laser nie spowoduje jakiejs niepozadanej reakcji?

Informacje na temat DiscoGel 2 dni 21 godzin temu #14388

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 36
  • Oklaski: 4
Karolinka napisał:
Mam pytanie, czy ktos wie czy po zabiegu mozna zastosowac fizykoterapie laserem tzw laseroterapie? Czy moze sa jakies przeciwwskazania np ze wzgledu na sklad tego "żelu", czy laser nie spowoduje jakiejs niepozadanej reakcji?
tak choćby laser miał spowodować cokolwiek;p

Informacje na temat DiscoGel 2 dni 20 godzin temu #14389

• Karolinka
  • Karolinka Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Hah :lol: nie znam sie to pytam :P zawsze lepiej dmuchac na zimne, a nuz mi rozpusci ten zel albo co :ohmy: ;D
Czas generowania strony: 0.121 s.
Zasilane przez Forum Kunena