Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 2 tygodni 3 dni temu #14293

• Maciurek
  • Maciurek Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 0
Warto zauważyć, że jądro miażdżyste ma konsystencje kilkukrotnie przeżutej gumy do żucia. To nie wypływa tak łatwo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Informacje na temat DiscoGel 2 tygodni 3 dni temu #14295

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 921
  • Oklaski: 30
A jaki jest nacisk na pojedynczy dysk w odcinku lędźwiowym przy pochyleniu?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Informacje na temat DiscoGel 2 tygodni 1 dzień temu #14305

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 383
  • Oklaski: 34
Jak porcelana upadnie i sie rozbije .. można ja skleić .. ile wytrzyma ?

Albo wymienisz albo za chwile będzie to samo i jeszcze gorzej .. nie ma bata

Czytam ten wątek i tylko sie wkurzam i szkoda mi tych pacjentów co im skur... naobiecywali
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Informacje na temat DiscoGel 2 tygodni 1 dzień temu #14308

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 921
  • Oklaski: 30
Co poradzisz.. Dostęp do prawdziwego leczenia mamy w Polsce na poziomie Albanii, ci którzy mają jakieś pieniądze uważają że wydając 10.000zł na etanol podany w dysk leczą się w wyższej sferze i nowocześnie. Tymczasem średnio to jakieś 20 lat nam brakuje do cywilizowanego i skutecznego leczenia kręgosłupów. Póki co prywaciarze się dorabiają na czym popadnie, najlepiej żeby to było tanie, proste, i dobrze płatne. Też mi żal Polaków. Mogliby być leczeni fachowo i skutecznie - dobrych lekarzy w Polsce też mamy, tylko chyba wciąż nie mamy warunków do dobrego i skutecznego leczenia.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Informacje na temat DiscoGel 2 tygodni 1 dzień temu #14309

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 9
Smutne jest to że ogólnie bardzo znani lekarze którzy uważani są bardzo dobrych fachowców w Polsce mają to w ofercie.
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że w kontakcie z lekarzami a byli to lekarze uważani nawet na tym forum za guru w leczeniu kręgosłupa niewiele
się dowiedziałem .
Oferowali mi skrajne odmienne metody leczenia.
A wystarczyło by 15 min i wyjaśnić zagrożenia które zagrażają pacjentowi w leczeniu kręgosłupa i przedstawić opcje leczenia może przekonać do rehabilitacji.
Niestety dyskopatia jest tak powszechną chorobą a więc pacjentów jest dużo i oczekują tylko ograniczenia bólu i zgodzą się na każdy zaproponowany zabieg.
Wizyta trwa bardzo krótko proponuje się Dyscektomie lub jakiś zabieg mało inwazyjny a jak się nie powiedzie to i tak pacjent trafi z powrotem.
Co do DiscoGel to cena jest spora w porównaniu do standardowej Dyscektomi która jest złotym standardem.
Uważam że jeśli coś dzieje się z dyskiem i mamy ból dysko-geny to na razie pozostaje albo sztuczny dysk lub stabilizacja,ta druga opcja jest stosowana w Polsce .
Może w przyszłości będzie i u nas wykonywanych w standardzie zabieg montażu sztucznych dysków szczególnie dla młodych osób.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Informacje na temat DiscoGel 2 tygodni 1 dzień temu #14310

• Pawelski
  • Pawelski Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 2
Watpie czy na zachodzie wszędzie są aż tak bardzo do przodu w leczeniu kręgosłupów.Na przykład piłkarz Ireneusz Jeleń przyjechał leczyć kręgosłup do Poznania.We Francji przez długi czas nawet go nie potrafili zdiagnozować.Z kolei w Niemczech oferują pacjentom nie sprawdzone metody jak przeszczep komórek macierzystych.
Ostatnio zmieniany: 2 tygodni 1 dzień temu przez Pawelski.
Czas generowania strony: 0.115 s.
Zasilane przez Forum Kunena