Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 1 dzień 5 godzin temu #14233

• Marmit
  • Marmit Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 3
Karolinko co do parestezji to powinny ci minąć do 2tyg -4tyg czasu jeśli nie są skutkiem ucisku na nerw , zreszta zeby lyrica zaczela dzialac trzeba poczekac 1-2 tyg a na odzyskanie pełnej władzy w stopie możesz poczekac znacznie dłużej od tygodnia do 2 lat w zależności od typu uszkodzenia neuropreksji czy aksonometrii i tempa regeneracji (1mm-4mm dziennie) a od stopy do najbliższego nerwu lędźwiowego L5/S1 jest ponad metr .Co prawda pewności 100% nie ma ze wszystko wróci do normy a ja głowy nie dam bo mam jedną a jak mi utną to nie odrosnie , ale myślę że są duze szanse na ok i możesz być dobrej myśli .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Informacje na temat DiscoGel 1 dzień 5 godzin temu #14235

• Karolinka
  • Karolinka Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
To dobrze ze chociaz te nerwy sie troche regeneruja, nie wazne ze od 1- 4 mm dziennie ale glowa na pewno sie nie zregeneruje wiec nie odcinaj Marmit ;)

Informacje na temat DiscoGel 1 dzień 4 godzin temu #14236

• Marmit
  • Marmit Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 3
A i tak niewielka byłaby strata bo moja glowa pusta jak kapusta :) , a co do stanu psychicznego jak nie jest bardzo źle to spróbuj sobie poprawić nastrój naturalnymi metodami, dostarczanie kwasów omega 3 poprzez spożywanie oleju lnianego typu budwig z twarogiem nie tylko wspomaga odbudowę nerwów ale i na psychike dobrze działa, wychodz z 4 scian na kąpiele słoneczne witamina D ma antydepresyjnie działanie , spacer po lesie, parku na tyle ile jest to mozliwe , spotkania z przyjaciółmi, ewentualnie deprim forte niby to ziolowy lek ale w niektórych krajach niemieckojęzycznych dostępny tylko na recepte ale tutaj nie wolno się wystawiać na słońce bo dziurawiec ma właściwości fotouczulajace i działa po 2 tyg . Wiem ze to wszystko brzmi banalnie ale spróbuj na mnie to zawsze działało , poprawialo nastrój.
Czas generowania strony: 0.122 s.
Zasilane przez Forum Kunena