Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 6 miesiąc temu #10299

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1123
A więc dobre wieści dla tych którzy mają szansę na taki zabieg zostać zakwalifikowanym :)

@kamil125 - będę trzymał kciuki :)

Natomiast tak zupełnie teoretycznie: załóżmy, że jakaś osoba miała ten zabieg, ale jej nie pomógł - nadal mocno cierpi. W opisie zabiegu napisane jest, że ten zabieg nie zamyka drogi do dalszego leczenia chirurgicznego. Na różnych stronach opisujących działanie tego zabiegu napisane jest różnie: albo że po iniekcji poprawa następuje w ciągu kilku dni, albo w ciągu miesięcy.

Do czego zmierzam: jeśli wstrzyknięty specyfik faktycznie miałby działać przez kolejnych kilka miesięcy, to czy taka osoba może iść w tym czasie np. na operację discektomii ? Czy musi odczekać jakiś dłuższy czas?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: kamil125

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 6 miesiąc temu #10303

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 99
Witam znalazłem stronę o zastosowaniu żelu jest tam opis dla kogo jest on przeznaczony.
Ogólne warunki kalifikacji oraz cena. szpitaleskulap.pl/oddzial-klinika/neuroc...implanty-kregoslupa/

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 6 miesiąc temu #10304

• kamil125
  • kamil125 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 9

użytkownik421 napisał: A więc dobre wieści dla tych którzy mają szansę na taki zabieg zostać zakwalifikowanym :)

@kamil125 - będę trzymał kciuki :)

Natomiast tak zupełnie teoretycznie: załóżmy, że jakaś osoba miała ten zabieg, ale jej nie pomógł - nadal mocno cierpi. W opisie zabiegu napisane jest, że ten zabieg nie zamyka drogi do dalszego leczenia chirurgicznego. Na różnych stronach opisujących działanie tego zabiegu napisane jest różnie: albo że po iniekcji poprawa następuje w ciągu kilku dni, albo w ciągu miesięcy.

Do czego zmierzam: jeśli wstrzyknięty specyfik faktycznie miałby działać przez kolejnych kilka miesięcy, to czy taka osoba może iść w tym czasie np. na operację discektomii ? Czy musi odczekać jakiś dłuższy czas?

Lekarzowi nadmieniłem, że z powodu wprowadzenia discogel w polsce przesunąłem termin discektomi endoskopowej na czerwiec tego roku. Uważa sie spokojnie mogę iść. Myślę że nie ma jakiegoś minimalnego czasu.

Mam lekkie obawy co do skutecznośći tej metody ale jedynie co strace to czas i pieniądze które juz dawno przestałem liczyć w walce z chorobą. Na jakieś pogorszenie stanu nie natrafiłem w internecie. Choć troche żeby pomogło to mi wystarczy
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Ostatnia edycja: przez kamil125.

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 6 miesiąc temu #10305

• dolph82
  • dolph82 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 3
Kamil

Trzymam, jak zapewne i cale forum, kciuki za powodzenie tego zabiegu. Koenicznie napisz jak poszlo i jak sie czujesz.

Pozdrawiam

Mariusz
Za tą wiadomość podziękował: kamil125

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 6 miesiąc temu #10307

• kamil125
  • kamil125 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 9
Dzięki, jeszcze troche czasu jest do lutego. Mam nadzieje że pojawią się jakieś pozytywne informacje w międzyczasie.

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 6 miesiąc temu #10350

• aliasa
  • aliasa Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 20
Witam ... 8 stycznia miałam wykonany ten zabieg własnie w szpitalu w wyżej wymienionym linku.
Narazie nie jestem w stanie powiedzieć czy jest lepiej, ponieważ ból jak narazie nie odpuszcza, ale wiadomo na wszystko potrzeba czasu...Pozdrawiam wszystkich zmęczonych chorobą...
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, adbur

Czas generowania strony: 0.088 s.
Zasilane przez Forum Kunena