Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 3 lata 10 miesiąc temu #10261

• Pawelski
  • Pawelski Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 27
Dolph jeśli dolegliwości miałeś przez lata a dopiero nie dawno się dowiedziałeś że to dyskopatia to nie rzucaj się od razu na ten nie sprawdzony discogel ale spróbuj leczenia zachowawczego.W Polsce już wprowadzano klika nowych metod i niestety nie okazały się tak dobre jak mówiono na początku.Chociaż np z tego co czytałem pierwszy sztuczny dysk wstawiono w Polsce w 2003 r czyli nie tak dawno a obecnie są coraz powszechniejsze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Informacje na temat DiscoGel 3 lata 10 miesiąc temu #10263

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080

Perszing37 napisał: Jakby to było takie pionierskie to cały świat by grzmiał........

No właśnie jest z mediami tak jak piszesz.. Już któryś raz z kolei informują że gdzieś wprowadzono w Polsce "pionierską" czy "nowatorską" metodę leczenia kręgosłupów, a po krótkiej analizie okazuje się że to kolejna mało-inwazyjna i mało sprawdzona metoda, już od kilku lat stosowana na świecie, niezbyt dobrze udokumentowana - jak i wiele innych podobnych. Na podstawie wcześniejszych przypadków takich metod nie sądzę, żebyśmy za jakiś czas usłyszeli w mediach jaka jest faktyczna skuteczność.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: Perszing37

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Informacje na temat DiscoGel 3 lata 10 miesiąc temu #10264

• kamil125
  • kamil125 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 9

dolph82 napisał: Narazie udalo mi sie namierzyc dwa miejsca w Polsce ktore oferuja te zabiegi - jeden w Poznaniu i jeden w Opolu. Dokonuja ich od dosc niedawana ale duzo bym dal jakbym mogl porzmawiac z kims po takim zabiegu. Poki co mimo ze zabieg na swiecie wykonywany jest juz kilka lat jakos dziwnie cicho o nim nie tylko na Polskich ale i na zagranicznych forach.

Pozdrawiam

Gdzie w Opolu wykonują taki zabieg? bo nie umiem zlokalizować

Informacje na temat DiscoGel 3 lata 10 miesiąc temu #10268

• dolph82
  • dolph82 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przepraszam Kamil ale zle spojrzalem na moja liste lekarzy i zabiegow przez Nich wykonywanych. Jedyna wzmianke o Discogel-u na poludniu jaka znalazlem to zabiego wykonywane przez p.Mariusza Maliszewskiego w Sosnowcu/Katowicach,

Pozdrawiam

Informacje na temat DiscoGel 3 lata 10 miesiąc temu #10296

• dolph82
  • dolph82 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 3
Udalo mi sie mailowo skontaktowac z osoba ktora jako jedna z pierwyszch miala zabieg z uzyciem DiscoGelu i to jest jej krotka odpowiedz:

"Witam
Na poczatku jeszcze trochę mnie bolalo tak okolo miesiaca teraz jest wszystko w pożądku nie odczuwam wogule kręgosłupa zaczelam powrotem ćwiczyć i biegac po zabiegu wrucilam odrazu do pracy".

Pozdrawiam
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Informacje na temat DiscoGel 3 lata 10 miesiąc temu #10297

• kamil125
  • kamil125 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 9
Pod tym linkiem www.wprost.pl/ar/524402/Maloinwazyjna-me...dyskopatii-DISCOGEL/ jest tez parę komentarzy ludzi co mieli ten zabieg. Jakieś niewielkie informacje od pacjentów jednak są. Prawdopodobnie w lutym to ja będe informował jak to wygląda po zabiegu i mam nadzieje ze pozytywnie chodź troche :)

Ostatnia edycja: przez kamil125.
Czas generowania strony: 0.076 s.
Zasilane przez Forum Kunena