Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Informacje na temat DiscoGel

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 2 miesiąc temu #10248

• dolph82
  • dolph82 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam Wszystkich.

No i stalo sie. Bo latach bolu i przypisywaniu go napiecia miesniowym wreszcie postanowilem zrobic rezonans i wyszlo: przepuklina C5/C6, przepuklina Th1/Th2, przepuklina Th7/Th8 i przepuklina L5/L6. Jakims trafem nie mam jakis szczegolnych objawow oprocz okazyjnego mrowienia lewej rekii bolu nad lewym posladkiem. Do tego dochodzi pare wypuklin. Chyba jednak ciezka praca i sport nie zawsze przynosza korzysci. Ale nic trzeba jakos zyc. Po wielu dniach przeszukiwania roznych portali tematycznych natknalem sie na w miare now metode naprawy mniejszych przupuklin przy uzyciu wstrzyknieciu plynu Discogel. I tu pojawia sie moje pytanie. Mimo tego ze producent, kliniki wykonujace zabiegi jak i pewien journal naukowy zachwalaja to metode jako rewolucyjna nie natrafilem jeszcze na rzadne opinie (sprawdzalem portale angielski- jak i polsko-jezyczne). Zdaje sobie sprawe ze jest to nowa metoda (wynaleziona w 2012 roku) ale jest troche dla mnie dziwne ze na rzadnych forach nikt nic o tym nie wspomnial. Wiec pytanie do Was moi drodzy - KTOS COS???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 2 miesiąc temu #10249

• dolph82
  • dolph82 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 3
Narazie udalo mi sie namierzyc dwa miejsca w Polsce ktore oferuja te zabiegi - jeden w Poznaniu i jeden w Opolu. Dokonuja ich od dosc niedawana ale duzo bym dal jakbym mogl porzmawiac z kims po takim zabiegu. Poki co mimo ze zabieg na swiecie wykonywany jest juz kilka lat jakos dziwnie cicho o nim nie tylko na Polskich ale i na zagranicznych forach.

Pozdrawiam

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 2 miesiąc temu #10250

• magda_lena
  • magda_lena Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 5
W Katowicach też robią.
pozdrawiam
magda

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 2 miesiąc temu #10251

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1099
Przeniosłem wszystkie wątki o DiscoGel do tego jednego, ponieważ były już trzy osobne, powtarzające się dyskusje o tym samym na Forum. Wszystkie wiadomości z tamtych dyskusji są w tym wątku. Przepraszam za zamieszanie jakie może z tego chwilowo wynikać, ale lepiej żebyśmy rozmawiali na dany temat w jednym wątku a nie każdy gdzie indziej :)
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 2 miesiąc temu #10255

• adam
  • adam Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 6
Za tą wiadomość podziękował: adbur

Informacje na temat DiscoGel 4 lata 2 miesiąc temu #10258

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Oklaski: 59
  • Otrzymane podziękowania: 380
Jakby to było takie pionierskie to cały świat by grzmiał.........bo dyskopatia to choroba cywilizacyjna i z tego co wiem to nasi lekarze się uczą poza granicami kraju a nie na odwrót. To nie my jesteśmy pionierami w tych względach. No może za wyjątkiem przeszczepów glejowych we Wrocławiu.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Czas generowania strony: 0.062 s.
Zasilane przez Forum Kunena