Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Komórki macierzyste-regeneracja Krążka mk

Komórki macierzyste-regeneracja Krążka mk 2 miesiąc 4 tygodni temu #13625

• Razysto
  • Razysto Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witajcie to mój pierwszy post - wiec szybko kilka zdań o mnie i wracam do wątku komórek macierzystych. Od 5 lat mam problemy z L5-S1 ( zdaniem różnych lekarzy albo mała przepuklina albo przeważnie między kręgowe czyli dehydratacja dysku. Rehabilitacja, ćwiczenia, wizyty u wielu specjalistów w tym i u Pana Kwieka B) - wszytko było. Teraz zainteresowałem sie odbudowa dysku i tu pojawiły sie komórki macierzyste. Kontaktowalem sie z Angeliusem w Katowicach. Tematem tym zajmuje sie tu dr Maciej Gałaszek koszt do 13 tys. Zabiegi wykonują w środy i zależnie od stanu pacjenta wychodzi w czwartek lub w piątek. Komórki pochodzą z tk. Tluszowej pacjenta ( brzuch, udo ). Konkretna cena pada po wizycie u lekarza ktory kwalifikuje do zabiegu wiec Pani przez telefon nie chciała mi powiedzieć- wizyta 160zl. Czy sie zdecyduje nie wiem, bede obserwował i poczekam na opinie pierwszych Pacjentów. Na pewno jeśli obniży to poziom bólu i zmniejszy częstotliwość " okresów stanów zapalnych " - zwykle u mnie do 2 tyg. To warto zacząć odkładać. Ciekawy jestem tylko na ile taka metoda jest długotrwała ( zakładając ze pacjent dba o siebie i swój kręgosłup )?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Komórki macierzyste-regeneracja Krążka mk 2 miesiąc 4 tygodni temu #13626

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 903
  • Oklaski: 30
Tutaj jest jakiś artykuł z 2015r. : www.spine-health.com/blog/are-stem-cells...ment-lower-back-pain

Tutaj jest strona z zarejestrowanymi testami klinicznymi: clinicaltrials.gov/

Przykład wyszukiwania dla "stem cells spine": clinicaltrials.gov/ct2/results?term=stem...+spine&Search=Search
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 4 tygodni temu przez użytkownik421.

Komórki macierzyste-regeneracja Krążka mk 5 dni 23 godzin temu #13938

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 4
ktoś już coś działal w temacie? ponoć kolejny przekladany termin u Glowackiego mial byc na sierpień
Czas generowania strony: 0.096 s.
Zasilane przez Forum Kunena