Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Niemiarodajna ocena rezonansu

Niemiarodajna ocena rezonansu 2 tygodni 13 godzin temu #18586

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 0
Co to znaczy w w opisie rezonansu magnetycznego określenie "ocena końcowa niemiarodajna" . Jak to rozumieć?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niemiarodajna ocena rezonansu 2 tygodni 11 godzin temu #18587

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1063
  • Oklaski: 38
A co jest wcześniej? Nie ma np. informacji że źle wykonane badanie, czy że są np. artefakty od instrumentarium?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Niemiarodajna ocena rezonansu 1 tydzień 6 dni temu #18606

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 0
Nie ma żadnej informacji. Chodzi o mojego syna. Jutro zacytuję dokładnie ale w skrócie stwierdzono obrzęk szpiku w kościach nóg (praktycznie wszystkich wliczając w to kosci stóp, obrzęk ten dotyczy początków i końców kości . Ps syn ma wiotkość stawów oraz płaskostopie więc zastanawiam się czy nie są to zmiany przeciążeniowe. Sęk w tym że ma jeszcze stwierdzoną bardzo rzadką chorobę - niebakteryjne zapalenie kości i szpiku, ale ta choroba umiejscowiła mu się w obojczyku. Może namieszała tu też borelioza którą ostatnio stwierdzono ale tak do końca nikt nic nie wie. Dziwi mnie jednak to stwierdzenie na końcu opisu że jest niemiarodajny
Czas generowania strony: 0.082 s.
Zasilane przez Forum Kunena